Aktualności / Kee Safety na targach World Rescue Services & Public Safety

Kee Safety na targach World Rescue Services & Public Safety

Kee Safety na targach World Rescue Services & Public Safety

Szanowni Państwo, mamy przyjemność poinformować, że Kee Safety weźmie udział w pierwszej edycji międzynarodowych targów World Rescue Services & Public Safety w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie. Targi odbędą się w dniach 2-4 czerwca 2016. Zapraszamy na nasze stoisko numer 230.

Dewizą Kee Safety jest “Chronić ludzi przed wypadkami.” Na targach będziecie mogli Państwo zapoznać się z oferowanym przez nas sprzętem, który zapewnia bezpieczeństwo pracowników podczas pracy na dachu.

Zaprezentujemy systemy ochrony zbiorowej, na które składają się balustrady zabezpieczające krawędź dachu i barierki zabezpieczające świetliki dachowe oraz systemy ochrony indywidualnej, czyli liny asekuracyjne i masy kotwiczące.

Chcielibyśmy przedstawić Państwu również systemy z zakresu bezpiecznego dostępu, są to  praktyczne rozwiązania, na które składają się m. in. samozamykające się bramki bezpieczeństwa, platformy robocze oraz podesty do prac na dachach o niskiej nośności. Zachęcimy do montażu barierek ochronnych i poręczy na bazie złączy rurowych oraz do montażu konstrukcji stalowych bez konieczności spawania.

Oferujemy zarówno zabezpieczenia stałe jak i tymczasowe.

Jesteśmy otwarci na współpracę i rozmowy, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska i zadawania pytań z zakresu zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości, ponieważ życie i zdrowie pracownika jest najważniejsze.

Nasz przedstawiciel odpowie na Państwa pytania w tym zakresie oraz pomoże dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Więcej informacji o targach znajdziecie Państwo na stronie targów WRSPS.