Aktualności / Nowa, lepsza wersja systemu lin asekuracyjnych KeeLine

Nowa, lepsza wersja systemu lin asekuracyjnych KeeLine

Nowa, lepsza wersja systemu lin asekuracyjnych KeeLine

Firma Kee Safety, producent systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości,  przeprojektowała system poziomych lin asekuracyjnych KEELINE. Zmodyfikowany system umożliwia łatwiejszą i szybszą instalację systemu na dachach membranowych.

System bezpiecznych lin asekuracyjnych KEELINE

System KeeLine to idealne rozwiązanie z zakresu zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, używany w systuacjach kiedy instalacja barierek nie jest możliwa lub gdzie zabezpieczenie musi pozostać dyskretne. Pozioma lina asekuracyjna umożliwia trwałe zabezpieczenie przed upadkiem, pracownicy są wpięci do systemu lin asekuracyjnych przez cały czas i jednocześnie mogą się swobodnie poruszać po powierzchni dachu. System KEELINE może być wykorzystywany przez trzech użytkowników jednocześnie. System można zainstalować na dowolnym panelu stalowym, strukturze opartej na kolumnach, ścianach parapetowych i płaskich dachach dzięki słupkom wspierającym.

System KEELINE dla dachów mebranowych

System KEELINE został przeprojektowany i jest teraz wyposażony w zmodyfikowany słupek i podstawę do dachów membranowych. Nowa konstrukcja pozwala na łatwiejszą i szybszą instalację, a przy tym wykorzystuje tę samą gamę uchwytów do dachów krytych dachówką, z rąbkiem stojącym i z blachy profilowanej.

Poniższy film video przedstawia system KeeLine do instalacji na dachach membranowych.

 

Dopuszczenia

System KEELINE spełnia wymagania normy PN-EN 795 2012. System został przetestowany na różnego rodzaju dachów, świadkami testów byli przedsawiciele  firmy DEKRA -  niezależnej jednostki certyfikującej. Certifikaty są dostępne na żądanie, prosimy o kontakt z naszym biurem.

Więcej informacji o systemie lin asekuracyjnych KEELINE jest dostępne na stronie przedstawiającej produkt KEELINE oraz w broszurze.