Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland
  • Barierki i balustrady dachowe

Balustrady zabezpieczające przed upadkiem z dachu

Barierki montowane przy krawędzi dachu zapewniające skuteczne zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości

Najlepszą opcją zabezpieczenia miejsca przed upadkiem z dachu są barierki dachowe Kee Guard firmy Kee Safety. Zapewniają one kompleksową ochronę przed upadkiem z wysokości. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę barierek, zarówno wolnostojących - nienaruszających poszycia dachu, jak i kotwionych. Barierki Kee Guard nadają się do użycia na niemal wszystkich typach poszyć dachowych. Można je montować na membranie, papie, na pełnej gamie dachów blaszanych, a także na dachach zielonych.

Omów Twoje potrzeby z naszymi specjalistami

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy ekspertami w zakresie barierek zabezpieczających przed upadkiem z dachu

Kee Safety jest wiodącym na świecie ekspertem w dziedzinie barier zabezpieczających przed upadkiem z wysokości. Projektujemy, produkujemy i instalujemy rozwiązania w zakresie barierek, balustrad i poręczy dachowych, które bezpiecznie oddzielają ludzi od zagrożeń. Nasze produkty i systemy są zawsze zgodne z polskimi, europejskimi, a także międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa, a często nawet je przewyższają. Aby zapewnić najwyższą jakość i niezawodność, nasze produkty testowane są przez niezależne firmy badawcze i cieszą się zaufaniem tysięcy klientów na całym świecie.

Ochrona przed upadkiem z dachu: kompleksowe rozwiązania w kwestii barierek dachowych

Jeżeli potrzebujesz dostępu do całej powierzchni dachu, najlepszym, najbezpieczniejszym i najbardziej kompleksowym rozwiązaniem jest obwodowy system dachowych barier bezpieczeństwa, które otaczają i chronią wszystkie krawędzie dachu. Dachowe balustrady ochronne Kee Guard są najczęściej instalowanym przez nas systemem. Na dachu istnieje jednak wiele innych, dodatkowych zagrożeń, dla których Kee Safety posiada kompleksowe rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo pracownikom przy zachowaniu zgodności z najwyższymi standardami BHP.

Niezabezpieczone krawędzie

Krawędź dachu jest najbardziej rozpoznawalnym zagrożeniem i zazwyczaj większość ludzi chce je zabezpieczyć w pierwszej kolejności. Bliskość krawędzi dachu jest istotnym czynnikiem określającym prawdopodobieństwo zaistnienia wypadku. Przepisy BHP mówią, że jeśli miejsce pracy wyniesione jest ponad 1m nad powierzchnię to musi być ono chronione barierką. Często celem wejścia pracownika na dach jest przegląd jakiegoś urządzenia. Czy na Twoim dachu znajdują się urządzenia w bliskiej odległości od niezabezpieczonych przed upadkiem krawędzi? Specjalizujemy się w systemach balustrad dachowych, które z łatwością można dopasowaćdo każdego układu dachu. W razie potrzeby wyjaśnimy, pomożemy i dobierzemy optymalne rozwiązania. Jesteśmy ekspertami w zakresie ochrony przed upadkiem, a w szczególności przy zastosowaniu poręczy bezpieczeństwa!

Rooftop With Solutions

Pomożemy Ci wykonać ocenę zagrożeń na Twoim dachu

Nie skupiamy się tylko na produktach. Dostarczamy rozwiązania. Nasz zespół posiada kwalifikacje i jest przeszkolony w ocenie zagrożeń i opracowywaniu pełnego planu zabezpieczenia dachu.

Badania bezpieczeństwa
System berierek bezpieczeństwa Kee Guard® przykręcony do konstrukcji dachu

Bezpieczeństwo to Kee, pozwól nam chronić Twój zespół

Wpisz swoje dane poniżej, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.