Kee Safety

You are visiting the Poland Kee Safety website from United States. Would you like to go to the United States site?

Yes, take me to United States site
No, keep me on the Poland site

Barierki do świetlików dachowych Kee Dome®

Wolnostojący system zabezpieczenia przed upadkiem przez świetlik, który nie przenika przez powierzchnię dachu

Przegląd Korzyści Standardy FAQ Pliki do pobrania Galeria

Barierki do świetlików dachowych Kee Dome®

Nie pozostawiaj dziur w swoich procedurach bezpieczeństwa

Kee Dome® to modułowy system zaprojektowany specjalnie w celu zapobiegania upadkom przez świetliki, okna dachowe i kopuły. Modułowy system Kee Dome umożliwia wykonawcom i ekipom konserwacyjnym bezpieczny i łatwy dostęp do dachów w celu przeprowadzenia prac naprawczych i konserwacyjnych bez ryzyka upadku przez przeszklone powierzchnie.
Kee Dome White Bg

Dlaczego potrzebujesz barierki do świetlików dachowych Kee Dome?

Szybki montaż

System Kee Dome® posiada standardowe elementy, które można zmontować wokół wyznaczonego obszaru z maksymalną szybkością. Obejmują one pionowe słupki, poręcze i szyny kolankowe z powiązanymi elementami narożnymi 90° oraz specjalne stopy z recyklingowanego PCV z pierścieniami zaciskowymi.

W pełni modułowy

Mimo że system Kee Dome® został zaprojektowany jako rozwiązanie stałe, jest on w pełni modułowy, dzięki czemu można go rozbudować do dowolnego rozmiaru świetlika. To jedno rozwiązanie dla wielu różnych rozmiarów. System nadaje się do stosowania na wszystkich powierzchniach dachowych, o maksymalnym nachyleniu 3°.

W pełni zgodne z przepisami

Kee Dome® wykorzystuje wiodące w branży elementy Kee Klamp®, które są ocynkowane, dzięki czemu system jest trwały i praktycznie nie wymaga konserwacji. Kee Dome® został również niezależnie przetestowany pod kątem zgodności z normą OSHA 29 CFR 1910.23.

Główne cechy

Wszechstronne

Pasuje do kwadratowych i prostokątnych świetlików, okien dachowych i kopuł.

System modułowy

Wszystkie rozmiary podwyższonych świetlików dachowych mogą być chronione tym samym produktem.

Prosta instalacja

System Kee Dome® można zmontować przy użyciu prostych narzędzi ręcznych.

Przegląd barierki do świetlików dachowych Kee Dome®

KS KDO 2987 Medium

Ochrona ludzi przed niebezpiecznymi zagrożeniami

Kee Dome tworzy barierę wokół świetlika, aby zapobiec kontaktowi pracowników ze świetlikiem. System ten chroni świetlik za pomocą niepenetrującej barierki, nie uszkadzając ani nie przebijając dachu. 

Najwyższe standardy bezpieczeństwa poza ziemią

 • Kee Dome jest zaprojektowany tak, aby spełniał wymagania OSHA 1910.29(b)(3) i 1910.28(b)(3)(i)(B)
 • Zgodność z normą EN 14122
 • Ocynkowany zgodnie z normą ASTM A153

Certyfikowane w naszym zaawansowanym ośrodku badawczym

Firma Kee Safety prowadzi w swojej siedzibie w Wielkiej Brytanii jedno z wiodących na świecie centrów testowych i szkoleniowych. Prowadzony przez zespół ekspertów branżowych, ten najnowocześniejszy obiekt zapewnia, że Kee Safety spełnia potrzeby swoich klientów, dostarcza im w pełni zgodne z przepisami produkty i napędza nowe innowacje, których celem jest oddzielenie ludzi od zagrożeń. 

Najczęściej zadawane pytania

  • Mój świetlik jest bardzo duży, czy Kee Dome będzie działać?
   Tak, modułowa konstrukcja Kee Dome jest w stanie zabezpieczyć największe świetliki dachowe.
  • Muszę zabezpieczyć świetliki na metalowym dachu, czy mogę użyć Kee Dome?
   Kee Dome jest zalecany do stosowania wyłącznie na płaskich dachach membranowych. Mamy niestandardowe rozwiązania poręczy dla dachów metalowych, jednak wystarczy skontaktować się z jednym z naszych ekspertów, aby zacząć rozwiązywać swój problem już dziś.
  • Dlaczego miałbym użyć Kee Dome zamiast osłony świetlika?
   Osłony do świetlików są najbardziej opłacalnym sposobem zapewnienia zgodnego z OSHA zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości nad świetlikami. W niektórych przypadkach jednak świetlik jest zbyt duży lub wysoki, aby zainstalować ekran. W takich przypadkach Kee Dome jest idealnym rozwiązaniem. Dodatkowo, w niektórych przypadkach klienci obawiają się cienia siatki, jaki ekran mógłby stworzyć po wewnętrznej stronie budynku i decydują się na zastosowanie Kee Dome, aby wyeliminować ten problem.
  • Mam pręty na wewnętrznej stronie świetlika, czy są to zabezpieczenia przed upadkiem?
   Pręty przyspawane wewnątrz świetlika dachowego są powszechnie znane jako "pręty antywłamaniowe" i mają za zadanie utrzymać złodziei z dala od Twojego obiektu, a nie chronić przed uderzeniem upadku. Ponadto pręty te nie chronią pracowników ani sprzętu znajdującego się poniżej otworu przed uderzeniem odłamkami rozbitej kopuły lub potencjalnymi zanieczyszczeniami biologicznymi w przypadku wystąpienia uderzenia. Firma Kee Safety nie zaleca stosowania prętów antywłamaniowych jako zabezpieczenia przed upadkiem.
  • Czy muszę chronić każdy świetlik na moim dachu?
   W uproszczeniu można powiedzieć, że tak. W 1910.28(b)(3)(i) OSHA stwierdza, że pracownicy muszą być chronieni przed każdym otworem 4' lub wyższym nad niższym poziomem. Zalecamy jednak współpracę z ekspertem Kee Safety, który pomoże ustalić priorytety dotyczące zagrożeń związanych z upadkiem z dachu, stosując podejście oparte na ocenie ryzyka.
Poręcz przy krawędzi dachu

Pomóż zapobiegać wypadkom, zwracając się do naszego zespołu

Zaufane zabezpieczenie przed upadkiem dla uznanych marek

 • Coca Cola R1
 • Loreal
 • Heineken
 • Ikea Logo R1
 • Arcelormittal Logo

Kee Dome - Pliki do pobrania

Recertyfikacja Kee Guard®

Usługi

Projektowanie i instalacja

Oferujemy pełne usługi projektowe i instalacyjne, które obejmują kompletny przegląd na miejscu. Ponadto możemy wykonać kompleksowe rysunki warsztatowe, aby pomóc Państwu w wizualizacji efektu końcowego. Dzięki naszemu szczegółowemu zarysowi projektu mogą być Państwo pewni, że Państwa projekt został profesjonalnie określony, a wszystkie kwestie bezpieczeństwa i normy zostały uwzględnione w sposób satysfakcjonujący Państwa.

Alternatywnie, można określić i zainstalować KeeGuard samodzielnie, korzystając z naszych łatwych do wykonania instrukcji - wszystko zaczyna się od rozmowy z naszym kompetentnym personelem!

Skontaktuj się z nami

Zastosowania barierki do świetlików dachowych Kee Dome®

KS KDO 2982 Medium

Bezpieczeństwo to Kee, pozwól nam chronić Twój zespół

Wpisz swoje dane poniżej, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.