Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland
  • Dlaczego Kee Safety

Dlaczego Kee Safety?

Nasze korzenie sięgają komponentów przemysłowych, które od ponad osiemdziesięciu lat są wykorzystywane do budowy barier ochronnych.  

KS KKL 2698 1200

Dobry zmysł wysokości od 1934 roku

Jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie inteligentnych rozwiązań bezpieczeństwa, dostarczającym innowacyjne komponenty i niestandardowe systemy poręczy, barier, zabezpieczeń krawędzi dachów, zabezpieczeń przed upadkiem i sprzętu do bezpiecznego dostępu.

Od 1934 roku nasze systemy pomogły uratować niezliczoną liczbę osób i nadal wyznaczamy standardy w branży. Uczestniczymy również w pracach wielu światowych komitetów ds. standardów bezpieczeństwa i stale poszukujemy nowych sposobów, aby uczynić pracę na wysokości jeszcze bezpieczniejszą.

Nasza historia

Dekady innowacji

Od ochrony krawędzi dachu po bariery - od wielu lat rozwijamy inteligentne systemy bezpieczeństwa.

KS KTR 4426 Medium

Kiedykolwiek lub gdziekolwiek nas potrzebujesz

Siła i głębokość naszego łańcucha dostaw sprawiają, że jesteśmy bezpiecznym i niezawodnym wyborem. Współpracujemy z różnymi partnerami, aby szybko dostarczyć i zainstalować potrzebny sprzęt.

Poziomy system asekuracji linowej

Inwestowanie w bezpieczniejszą przyszłość

Stawiamy na najwyższe standardy szkoleń i rozwoju. Dla nas jest to jedyny sposób, aby stale przewyższać zarówno Państwa oczekiwania, jak i oczekiwania coraz bardziej dbających o bezpieczeństwo instytucji branżowych. Wierzymy, że wiedza stosowana jest niezbędna, aby uchronić ludzi przed krzywdą.  

System linowych zabezpieczeń przed upadkiem na dachu. Kee Safety

Usługi wysokiej jakości. Produkty wysokiej jakości.

Zawsze pracujemy nad opracowaniem rozwiązań bezpiecznego dostępu na najwyższym poziomie. Nasze wiodące produkty są wykorzystywane do ochrony ludzi w wielu zastosowaniach i krajach na całym świecie. Niezależnie od wielkości firmy, mamy wysokiej jakości rozwiązanie, które pomoże chronić Twój zespół przed zagrożeniami.

K4k Main

Inwestycje w społeczność

Zachęcamy do udziału w działalności charytatywnej non-profit, przekazując dotacje dla organizacji sponsorowanych przez pracowników.

Zaangażuj się
Shutterstock 380464495950X540 (1)

Odpowiedzialność społeczna

Firma Kee Safety przyjęła globalne praktyki, które pomagają zapewnić, że nasze produkty są produkowane i sprzedawane w sposób etyczny i świadomy dla środowiska.

Nasza polityka
20170525 162507 1200

Rozwój pracowników

Rozbudowane moduły szkoleniowe firmy Kee Safety, zaprojektowane i prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów, wyposażają naszych pracowników w narzędzia zapewniające doskonałą obsługę klienta i oferują wysoki poziom rozwoju osobistego.

Rozwój pracowników
Work At Kee Safety

Poszukiwani: Pasjonaci

Ochrona ludzi przed zagrożeniami jest naszą misją. Dołączając do zespołu Kee Safety, nie tylko wiążesz się z wiodącym światowym dostawcą systemów i rozwiązań bezpieczeństwa, ale z ludźmi, którzy są pasjonatami zapobiegania upadkom, bezpieczeństwa i którzy dbają o swoją firmę i jej klientów.

Jesteśmy dumni z naszej kultury. Wierzymy w naszych pracowników i rozumiemy, że kiedy są zaangażowani i szczęśliwi, będą się rozwijać, a nasza firma będzie wzrastać.

Zobaczyłeś 4 z 8 wszystkich nowych artykułów