Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Barierki aluminiowe Kee Lite®

Lekki, bezspoinowy system do tworzenia poręczy, barier ochronnych zbudowanych z wytrzymałych aluminiowych okuć i rur. Barierki ochronne Kee Lite są niezwykle odporne na korozję.

Przegląd Korzyści Składniki Standardy Pliki do pobrania FAQ Galeria

Waga ciężka w lekkości

Kee Lite® jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminiowo-krzemowo-magnezowego. Dzięki temu jest to bardzo elastyczne, lekkie rozwiązanie do tworzenia systemów barier bezpieczeństwa - w rzeczywistości jest to tylko jedna trzecia wagi kształtek żelaznych, przy około 75% porównywalnej wytrzymałości na rozciąganie. Okucia aluminiowe Kee Lite są również niezwykle odporne na korozję, trwałe, ekonomiczne i idealne do projektów od współczesnych po przemysłowe.
KS KLT 166 RT 1200

Dlaczego potrzebujesz Kee Lite®?

Innowacyjne podejście

Okucia aluminiowe Kee Lite® to lekki, uniwersalny i ekonomiczny system, który idealnie nadaje się do budowy barier bezpieczeństwa, balustrad, regałów, szklarni, szkieletów konstrukcyjnych i innych. Jego wpuszczona śruba mocująca ze stali nierdzewnej jest odporna na korozję, a elementy mogą być anodowane lub malowane proszkowo dla dalszej ochrony.

Lekki, odporny na korozję

Wszystkie okucia wykonane są z wysokiej jakości stopu aluminiowo-krzemowo-magnezowego (A356-T6) tworząc lekką, odporną na korozję alternatywę dla stali. Kee Lite® ma w rzeczywistości tylko jedną trzecią wagi naszych żelaznych komponentów, przy około 75% porównywalnej wytrzymałości na rozciąganie.

Łatwy montaż

Do montażu systemu Kee Lite® wystarczy standardowy klucz sześciokątny i obcinaczki do rur - nie jest konieczne spawanie ani gwintowanie. Oznacza to również, że nie potrzebujesz zezwoleń ani specjalistycznej siły roboczej. Ponadto wszystko można bez problemu zmontować i dopasować na miejscu.

Główne cechy Kee Lite

Odporny na korozję

Anodowane aluminium jest odporne na korozję i zużycie

Wysokiej jakości aluminium

Wykonany z wysokiej jakości stopu aluminiowo-krzemowo-magnezowego

Lekka konstrukcja

Lekka konstrukcja zapewniająca maksymalną wszechstronność i elastyczność

Elastyczny system

Duży wybór komponentów zapewnia, że można sprostać każdej sytuacji na placu budowy

Przegląd poręczy Kee Lite®

Aluminiowe barierki ochronne Kee Lite

Barierki dla oczyszczelni ścieków

Używane w najtrudniejszych środowiskach

Złącza aluminiowe Kee Lite zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać próbę czasu w trudnych warunkach i są niezwykle wytrzymałe na korozję.  Nasze złączki Kee Lite są stosowane od dziesięcioleci w takich miejscach jak pustynie Bliskiego Wschodu czy wybrzeża Wielkiej Brytanii. Aluminiowe barierki ochronne sa też bardzo często często instalowane w oczyszczalniach ścieków.

Powierz niezawodność swojego rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa produktowi, który został wypróbowany i przetestowany.

Dowiedz się więcej
KK Montage

Złącza Kee Lite®

Złącza aluminiowe Kee Lite są podstawą wszystkich poręczy bezpieczeństwa Kee Lite.  Oprócz balustrady można je wykorzystać do montażu niekończących się konstrukcji.  Ciesz się lekkością aluminium i elastycznością budowania ze złączami.  Dowiedz się więcej o naszej pełnej ofercie komponentów aluminiowych.

Złącza aluminiowe Kee Lite
Poręcz przy krawędzi dachu

Skontaktuj się z naszymi sprzedawcami

Najwyższe standardy bezpieczeństwa

 • Komponenty posiadają certyfikat TÜV na wytrzymałość, jakość wykonania i spójność.
 • Solidna procedura kontroli jakości zgodna z ISO 9001

Certyfikowane w naszym zaawansowanym ośrodku badawczym

Firma Kee Safety prowadzi w swojej siedzibie w Wielkiej Brytanii jedno z wiodących na świecie centrów testowych i szkoleniowych. Prowadzona przez zespół ekspertów branżowych, ta nowoczesna placówka zapewnia, że produkty Kee Safety spełniają potrzeby klientów. Firma Kee Safety jest zaangażowana w napędzanie nowych innowacji, których celem jest oddzielenie ludzi od zagrożeń.

Kee Lite® - Pliki do pobrania

Poręcz przy krawędzi dachu

Omów swoje potrzeby z naszymi specjalistami

Najczęściej zadawane pytania

  • Czy złącza Kee Lite są dostępne z alternatywnymi wykończeniami?
   Osprzęt Kee Lite jest dostępny na specjalne zamówienie w wersji anodowanej lub malowanej proszkowo według potrzeb kolorystycznych.
  • Czy wielkość śruby zaciskowej ma znaczenie?
   Tak, rozmiar i styl śruby zaciskowej ma znaczenie. Duża śruba zaciskowa z utwardzonym końcem wgłębionym stosowana w złączach Kee Lite wcina się w rurę i zapewnia największe w branży znamionowe obciążenie poślizgowe.
  • Do czego służą złącza Kee Lite?
   Najczęstszym zastosowaniem złączy Kee Lite są poręcze i barierki ochronne, kontury zaprojektowane w komponentach Kee Lite dają gładszy i lepszy wygląd niż typowe systemy niespawane. Różne inne konstrukcje rurowe, takie jak elementy wyposażenia sklepów, miękkie systemy zabawowe, markizy, ogrodzenia, szkielety maszyn, mogą być ekonomicznie produkowane przy użyciu złączy Kee Lite.
  • Czym są nasuwane złącza strukturalne Kee Lite?
   Strukturalne nasuwane złącza rurowe Kee Lite wykonane są z wysokiej klasy stopu aluminiowo-krzemowo-magnezowego. Komponenty Kee Lite są używane w połączeniu z rurami aluminiowymi BS EN 755 do budowy konstrukcji o nieograniczonych rozmiarach i zakresie. Śruby zaciskowe ze stali nierdzewnej mocują złącza bezpiecznie wokół rury. Podczas budowy z komponentów Kee Lite nie ma potrzeby spawania, wiercenia czy skręcania. Jedyne narzędzia potrzebne do budowy konstrukcji Kee Lite to obcinak do rur i standardowy klucz sześciokątny.
  • Jaki styl lub typy są dostępne?
   Seria Kee Lite to linia produktów, która stale się rozszerza. Proszę sprawdzić nasz zaktualizowany katalog online w celu uzyskania aktualnej dostępności.
  • Jakie rozmiary rur mogę stosować ze złączami Kee Lite?
   Większość typów złączy Kee Lite jest dostępna w rozmiarach 33,7 mm o/d (rozmiar 6), 42,4 mm o/d (rozmiar 7) i 48,3 mm o/d (rozmiar 8), a nawet kilka w rozmiarze 60,3 mm o/d (rozmiar 9). W celu sprawdzenia dostępności prosimy o zapoznanie się z broszurą.
  • Jakiego rozmiaru klucza sześciokątnego używa się do złączy Kee Lite?
   Złącza Kee Lite wykorzystują następujące imperialne rozmiary kluczy sześciokątnych. Rozmiar 6 (33,7 mm o/d) wykorzystuje ¼" A.F. (w płaskich kluczach), komponenty Kee Lite dla rozmiarów od 7 do 9 (42,4 mm o/d do 60,3 mm o/d) wykorzystują 5/16" A.F. (w płaskich kluczach). Możliwość zastosowania kluczy sześciokątnych ¼" i 5/16" sprawia, że budowanie konstrukcji z wykorzystaniem złączy Kee Lite jest szybkie i łatwe.
Recertyfikacja Kee Guard® | Instalacja barierek dachowych

Usługi

Projektowanie i instalacja

Oferujemy pełne usługi projektowe i instalacyjne, które obejmują kompletny przegląd na miejscu. Ponadto możemy wykonać kompleksowe rysunki warsztatowe, aby pomóc Państwu w wizualizacji efektu końcowego. Dzięki naszemu szczegółowemu zarysowi projektu mogą być Państwo pewni, że Państwa projekt został profesjonalnie określony, a wszystkie kwestie bezpieczeństwa i normy zostały uwzględnione w sposób satysfakcjonujący Państwa.

Alternatywnie, można określić i zainstalować Kee Guard samodzielnie, korzystając z naszych łatwych do wykonania instrukcji - wszystko zaczyna się od rozmowy z naszym kompetentnym personelem!

Skontaktuj się z nami

Zastosowania Kee Lite®

Contact Us

Bezpieczeństwo to Kee, pozwól nam chronić Twój zespół

Wpisz swoje dane poniżej, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.