Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Osłony świetlików Kee Cover®

Adaptacyjna osłona do świetlików na dachach płaskich, trapezowych i na rąbek stojący.

Przegląd Korzyści Standardy FAQ Pliki do pobrania Galeria

Ulepsz swoje procedury bezpieczeństwa

Chroń ludzi przed wpadnięciem przez delikatne świetliki dachowe dzięki osłonom do świetlików Kee Cover®. Kee Cover został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić skuteczne rozwiązanie do zakrywania niezabezpieczonych świetlików dachowych bez blokowania światła, które mają wpuszczać do budynku.
Skylight Resize

Dlaczego potrzebujesz osłon do świetlików Kee Cover?

Cztery formaty

Kee Cover jest dostępny w czterech formatach dla różnych typów świetlików. Dostępne są osłony płaskie do przykrycia świetlików dachowych na dachach falistych. W przypadku świetlików kopułowych istnieją zarówno opcje penetrujące, jak i niepenetrujące. Do dachów na rąbek stojący ze zintegrowanymi świetlikami dostępne są długie osłony.

Inteligentny projekt

Nasza oferta osłon do świetlików chroniących przed upadkiem została zaprojektowana, aby chronić ludzi i ochronić Twój dach. Opcje niepenetrujące są dostępne w większości typów dachów. Konstrukcja pomaga zapobiegać przeciekom.

Zgodność z OSHA

Osłony świetlików zostały zaprojektowane tak, aby przekraczać standardy zarówno 29 CFR 1926.501(b)(4) jak i 29 CFR 1910.28(b)(3)(i). Dodatkowo można zamówić Kee Cover, aby spełnić wymagania Cal-OSHA.

Główne cechy

Trwałe

Wszystkie elementy i panele siatki są ocynkowane ogniowo lub wykonane ze stali nierdzewnej dla zwiększenia trwałości.

Łatwy montaż

Każdy ekran można zazwyczaj zainstalować w ciągu kilku minut. Szybkość montażu na miejscu utrzymuje koszty na niskim poziomie.

Wiele stylów świetlików

Kee Cover® został zaprojektowany dla wielu różnych stylów świetlików.

Nie blokuje światła

Siatkowe panele nie blokują światła, co oznacza, że budynek pozostanie oświetlony.

Skylights A

Największe zagrożenie

Wiele osób błędnie zakłada, że najgroźniejszym miejscem upadku jest krawędź dachu.  Chociaż są bardzo niebezpieczne, ludzie instynktownie wiedzą, aby trzymać się z dala od krawędzi.  Świetliki są bardziej niebezpieczne, ponieważ często znajdują się na drodze przejścia osób przebywających na dachu i wiele z nich nie widzi w nich zagrożenia.  Wiele świetlików jest delikatnych i nie mogłoby utrzymać ciężaru spadającej osoby.  Wiele ofiar śmiertelnych zdarza się, gdy ludzie spadają PRZEZ dach, niekoniecznie z krawędzi. 

Style osłon świetlików

Curb

Krawężnik

Standing Seam

Rąbek stojący

Corrugated

Falisty

Najwyższe standardy bezpieczeństwa poza ziemią

 • Norma OSHA 29 CFR 1926.501(b)(4)
 • Norma OSHA 29 CFR 1910.28(b)(3)(i)
 • Cal-OSHA tytuł 8, rozdział 4, artykuł 19, 1623(3)
 • EN 1873:2014
 • Testowane zgodnie z kryteriami i obciążeniami zaczerpniętymi z brytyjskiej Czerwonej Księgi ACR Test na niełamliwość zespołów dachowych

Certyfikowane w naszym zaawansowanym ośrodku badawczym

Firma Kee Safety prowadzi w swojej siedzibie w Wielkiej Brytanii jedno z wiodących na świecie centrów testowych i szkoleniowych. Prowadzony przez zespół ekspertów branżowych, ten najnowocześniejszy obiekt zapewnia, że Kee Safety spełnia potrzeby swoich klientów, dostarcza im w pełni zgodne z przepisami produkty i napędza nowe innowacje, których celem jest oddzielenie ludzi od zagrożeń. 

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaki jest najszerszy świetlik, który mogę zabezpieczyć za pomocą osłony do świetlików?
   Dla świetlików kopułowych maksymalna szerokość wynosi 70". Na dachach z blachy falistej standardowa szerokość wynosi 36", a na rąbek stojący 24". Na dachach metalowych można jednak zamówić niestandardowe szerokości.
  • Wydaje mi się, że mój świetlik ma zabezpieczenie przed upadkiem, jak mogę się upewnić?
   Większość świetlików ma przymocowane do szyny ostrzeżenie "Niebezpieczeństwo upadku". Brak tego ostrzeżenia nie oznacza, że Twój świetlik jest zabezpieczony przed upadkiem. Większość świetlików z czasem ulega degradacji pod wpływem promieniowania UV i nie wytrzyma upadku. W razie wątpliwości należy zadzwonić do producenta świetlików i poprosić o pisemną ocenę zabezpieczenia przed upadkiem.
  • Mam pręty na wewnętrznej stronie świetlika, czy są to zabezpieczenia przed upadkiem?
   Pręty przyspawane wewnątrz świetlika dachowego są powszechnie znane jako "pręty antywłamaniowe" i mają za zadanie utrzymać złodziei z dala od Twojego obiektu, a nie chronić przed uderzeniem upadku. Ponadto pręty te nie chronią pracowników ani sprzętu znajdującego się poniżej otworu przed uderzeniem odłamkami rozbitej kopuły lub potencjalnymi zanieczyszczeniami biologicznymi w przypadku wystąpienia uderzenia. Firma Kee Safety nie zaleca stosowania prętów antywłamaniowych jako zabezpieczenia przed upadkiem.
  • Czy muszę chronić każdy świetlik na moim dachu?
   W uproszczeniu można powiedzieć, że tak. W 1910.28(b)(3)(i) OSHA stwierdza, że pracownicy muszą być chronieni przed każdym otworem 4' lub wyższym nad niższym poziomem. Zalecamy jednak współpracę z ekspertem Kee Safety, który pomoże ustalić priorytety dotyczące zagrożeń związanych z upadkiem z dachu, stosując podejście oparte na ocenie ryzyka.
  • Czy osłona świetlika Kee Safety przebija krawężnik mojego świetlika kopułowego?
   Osłona świetlika STS wykorzystuje opatentowaną technologię napięcia, zaciskając się wokół krawężnika świetlika bez użycia penetrujących wkrętów samogwintujących.
Poręcz przy krawędzi dachu

Nasz zespół może pomóc w ocenie zagrożeń

Zaufane zabezpieczenie przed upadkiem dla uznanych marek

 • Coca Cola R1
 • Loreal
 • Heineken
 • Ikea Logo R1
 • Arcelormittal Logo

Osłona Świetlików Kee Cover - Pliki do pobrania

Poręcz przy krawędzi dachu

Zacznij od lepszej ochrony przed upadkiem

Recertyfikacja Kee Guard®

Usługi

Projektowanie i instalacja

Oferujemy pełne usługi projektowe i instalacyjne, które obejmują kompletny przegląd na miejscu. Ponadto możemy wykonać kompleksowe rysunki warsztatowe, aby pomóc Państwu w wizualizacji efektu końcowego. Dzięki naszemu szczegółowemu zarysowi projektu mogą być Państwo pewni, że Państwa projekt został profesjonalnie określony, a wszystkie kwestie bezpieczeństwa i normy zostały uwzględnione w sposób satysfakcjonujący Państwa.

Alternatywnie, można określić i zainstalować KeeGuard samodzielnie, korzystając z naszych łatwych do wykonania instrukcji - wszystko zaczyna się od rozmowy z naszym kompetentnym personelem!

Skontaktuj się z nami

Zastosowania Kee Cover®

KS KCO 362 Large

Pomożemy Ci zabezpieczyć Twój zespół

Wpisz swoje dane poniżej, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.