Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Niezabezpieczone krawędzie

Krawędź dachu jest jednym z najbardziej niebezpiecznych miejsc, dlatego musisz mieć rozwiązanie zabezpieczające, aby chronić pracowników.

Unprotected Edges Empty

Najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa

Krawędź dachu jest najbardziej widocznym zagrożeniem i zazwyczaj jest to zagrożenie, które większość ludzi chce chronić w pierwszej kolejności. Jeśli ktokolwiek pracuje w pobliżu krawędzi dachu, istnieje znaczne ryzyko wypadku. Kodeks OSHA mówi, że jeśli pracownik może być narażony na upadek, to musi być chroniony. Nasi specjaliści ds. bezpieczeństwa są gotowi zapewnić bezpieczeństwo Twojego zespołu z każdej niezabezpieczonej krawędzi dachu.

Obrona strefy zgodności z OSHA

Kodeksy zgodności z OSHA są kluczowe dla sposobu, w jaki oceniamy dach podczas audytu bezpieczeństwa. Poniżej znajduje się krótki przegląd stref obrony przewidzianych przez OSHA. 

Kee Safety Fall Protection Solutions 2021 Sales

Strefa 1: Gdy praca wykonywana jest w odległości mniejszej niż 6 stóp (1,8 m) od krawędzi dachu, OSHA zezwala pracodawcom na ochronę swoich pracowników poprzez zastosowanie systemu poręczy, siatki bezpieczeństwa, systemu ograniczającego ruchy lub osobistego systemu powstrzymywania spadania.

Strefa 2: Jeżeli praca wykonywana jest w odległości co najmniej 1,8 m (6 stóp), ale mniejszej niż 4,6 m (15 stóp) od krawędzi dachu, OSHA zezwala na stosowanie systemu poręczy, siatki bezpieczeństwa, systemu ograniczającego ruchy lub osobistego systemu powstrzymywania spadania. Pracodawca może stosować wyznaczony obszar przy wykonywaniu prac, które są zarówno nieczęste, jak i tymczasowe. 

Strefa 3: W przypadku wykonywania prac w odległości 15 stóp (4,6 m) lub większej od krawędzi dachu, pracodawca musi: zabezpieczyć każdego pracownika przed upadkiem za pomocą systemu poręczy, siatki bezpieczeństwa, systemu ograniczającego ruchy lub osobistego systemu powstrzymywania spadania lub pracy w wyznaczonym miejscu. 

Zabezpiecz swój zespół przed niezabezpieczonymi krawędziami

MG 3335

Linie ostrzegawcze Kee Mark®

Mocna, trwała i ekonomiczna linia ostrzegawcza do oznaczania granic wewnątrz i na zewnątrz budynków. Prosta modułowa konstrukcja zawiera trwałe, ocynkowane elementy Kee Klamp. Wytrzymałe flagi z siatki nylonowej są dostępne w kolorze pomarańczowym lub żółtym bezpiecznym.

Dowiedz się więcej
Poręcz zabezpieczająca dach  KeeGuard®

Dachowa barierka ochronna KeeGuard®

KeeGuard to wiodący modułowy, wolnostojący system poręczy, który nie jest mocowany bezpośrednio do membrany dachowej. Jest to trwała i niezawodna bariera dla krawędzi dachu, zgodna z OSHA i odpowiednia dla praktycznie każdego dachu płaskiego o nachyleniu do 10° - zapewniająca bezpieczeństwo pracowników.

Dowiedz się więcej
MG 3333

Zaplanuj ocenę dachu

Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa w miejscu pracy

Zobacz jak nasi specjaliści od bezpieczeństwa podnoszą standardy bezpieczeństwa na dachach.

Normy i przepisy

Kod OSHA: 1910.28 lit. b) pkt 3 ppkt (iv)

Każdy pracownik jest zabezpieczony przed wpadnięciem do otworu w podłodze drabiny lub otworu w podeście drabiny przez system poręczy i bortnic postawionych na wszystkich odsłoniętych stronach, z wyjątkiem wejścia do otworu, gdzie należy zastosować samozamykającą się bramkę lub przesunięcie.

Kod ANSI: A1264.1-2007

Wymagania bezpieczeństwa dla obszarów, w których istnieje niebezpieczeństwo upadku osób lub przedmiotów przez otwory w podłodze lub ścianie, podesty, bieżnie, rampy i schody stałe, w warunkach normalnych, tymczasowych i awaryjnych. Stosuje się do sytuacji w przemyśle i w miejscu pracy.

Risk Matrix

Jak oceniamy ryzyko

Jako eksperci w dziedzinie ochrony przed upadkiem możemy przeprowadzić krytyczną analizę Twojego dachu, aby zidentyfikować zagrożenia, w których Twoi pracownicy są narażeni na największe ryzyko. Dzięki temu najbardziej niebezpieczne miejsca są natychmiast chronione za pomocą najnowocześniejszych systemów i rozwiązań zgodnych z OSHA.

Przegląd procesu

Analiza na miejscu

Ocena Twojego dachu.

Raport z oceny badania

Rozpoznaj zagrożenia.

Profesjonalna instalacja

Ogólnokrajowa sieć certyfikowanych integratorów.

Certyfikacja systemu

Zapewnienie zgodności

Kontrola następcza

Przekraczają wymagania przepisów.

Gwarancja standardowa i rozszerzona

Ochrona i utrzymanie bezpieczeństwa.

The Hierarchy of Fall Protection

Hierarchia ochrony przed upadkiem z wysokości

Prawdziwie kompleksowe rozwiązanie dla dachów jest zgodne z Hierarchią ochrony przed upadkiem z wysokości. Ekspert zaczyna od sprawdzenia miejsca na dachu pod kątem potencjalnych zagrożeń upadkiem. Na tej podstawie tworzone są kompletne rozwiązania systemowe i zalecenia, które schodzą w dół na czterech poziomach hierarchii, od prostych, rozsądnych podejść do eliminacji zagrożeń aż po ratujące życie systemy ochrony osobistej. 

 Systemy zbiorcze nie wymagają dodatkowego szkolenia w zakresie ich obsługi. Zarówno systemy ograniczające pracę, jak i systemy powstrzymywania spadania wymagają wysokiego poziomu kompetencji użytkownika, szkolenia i dodatkowej kontroli, aby mogły być prawidłowo stosowane. 

KS KWA 1476

Bezpieczeństwo to Kee, pozwól nam chronić Twój zespół

Wpisz swoje dane poniżej, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.