Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Badania oceny zagrożeń

Nasi eksperci od zapobiegania upadkom ocenią Twoje miejsce pracy pod kątem zagrożeń i stworzą system, który jest bezpieczny, niezawodny i w pełni zgodny z przepisami OSHA i ANSI.  

Projekt i instalacja Kee Safety

Wysokiej jakości oceny ekspertów

Wszyscy pracownicy powinni mieć możliwość pracy na wysokości bez obawy o upadek. Jako specjaliści w tej dziedzinie, przeprowadzimy analizę, zajmując się każdym aspektem wykorzystania przestrzeni, aby stworzyć rozwiązanie na miarę, efektywne kosztowo i w pełni zgodne z przepisami, specjalnie dla Ciebie. 

Usługi analizy zagrożeń

Bigstock Low Angle Of Smiling Multiraci 397302506

Ocena zagrożeń na miejscu

Nasi eksperci zidentyfikują zagrożenia i stworzą dopasowaną do potrzeb kombinację produktów i systemów, aby zmniejszyć, złagodzić i wyeliminować ryzyko urazów u pracowników.

Kee Safety dopasowuje rozwiązania do twoich potrzeb i budżetu

Bezkontaktowa ocena zagrożeń

Korzystając z obrazowania satelitarnego, nasi eksperci rozplanują strefy zagrożenia z uwzględnieniem najnowszych przepisów. Sesje przeglądowe będą następnie udostępniane za pośrednictwem ekranu.

Industrial Roof

Ocena zagrożeń dla wielu obiektów

Nasi eksperci skoordynują analizy we wszystkich zakładach, zarówno krajowych, jak i globalnych, aby dostosować się do wszystkich zasad bezpieczeństwa i zapewnić plany ochrony przed upadkiem w całym przedsiębiorstwie.

Kluczowe obszary oceny

Punkty dostępu

Punkty dostępu są najczęściej spotykanym zagrożeniem na każdym dachu. Twoi pracownicy są narażeni na to ryzyko dwukrotnie za każdym razem, gdy wchodzą i wychodzą w celu wykonania zadań. Wszystkie drabiny i włazy muszą być zabezpieczone samozamykającą się bramką i poręczą zgodną z zasadami bezpieczeństwa.

Otwory dachowe

Otwory są często pomijane, ale niezwykle istotne do ochrony. Pracownik przemierzający środek dachu ma fałszywe poczucie bezpieczeństwa, gdy pracuje daleko od krawędzi dachu. Nasi specjaliści sprawdzą wszystkie otwory i zaproponują wysoce skuteczne osłony.

Niezabezpieczone krawędzie

Krawędź dachu jest najbardziej widocznym zagrożeniem i zazwyczaj jest to zagrożenie, które większość ludzi chce chronić w pierwszej kolejności. Bliskość krawędzi dachu jest kluczowym czynnikiem określającym szanse na zaistnienie wypadku. Kodeks OSHA mówi, że jeśli pracownik może być narażony na upadek, to musi być chroniony.

Przeszkody i nawierzchnie do chodzenia

Zrozumienie drogi, jaką Twoi pracownicy pokonują na dachu, jest niezbędne do przeprowadzenia pełnej oceny zabezpieczenia przed upadkiem. Przeszkody na dachu zmuszają pracowników do niebezpiecznego pokonywania przeszkód lub obchodzenia ich dookoła, często narażając ich na niebezpieczeństwo poprzez chodzenie zbyt blisko krawędzi dachu.

Self Closing Gate

Nasz proces oceny

Ocena ryzyka i zagrożeń

Ocenimy wszystkie istotne obszary, takie jak punkty dostępu, otwory na dachu, platformy robocze i inne. Wszystkie zagrożenia zostaną uszeregowane według największego ryzyka i narażenia.

Przegląd procedur pracowniczych

Nasi eksperci dokonają przeglądu ścieżki, częstotliwości i czasu trwania pracy na wysokości - rozumiejąc potencjalną ciężkość obrażeń i wszelkie środki ratunkowe.

Sprawozdanie z badania zagrożeń

Nasze badania zawierają kompletny raport ze wszystkich ustaleń dotyczących kontrolowanych obszarów, w tym wszelkich czynników, które mogą mieć wpływ na stosowanie, kontrolę, konserwację lub instalację środków kontroli zagrożenia upadkiem.

Nowe rozwiązania

Nasi eksperci zalecą w pełni zgodne z przepisami podejście do wyeliminowania lub usunięcia zagrożeń związanych z upadkiem, wraz z szacunkowymi kosztami instalacji.
Badania oceny zagrożeń Kee Safety

Poproś o informacje na temat naszych ocen zagrożeń