Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Barierki dachowe Kee Guard®

Trwałe systemy do zabezpieczenia krawędzi dachu przed upadkiem z wysokości. Rozwiązanie w zakresie barier ochronnych na dachach, które chroni ludzi przed zagrożeniami.

Przegląd Korzyści Oferta Testowanie FAQ Pliki do pobrania Galeria

Bez barier dla bezpieczniejszego dachu z poręczą bezpieczeństwa KeeGuard

KeeGuard to wiodący w branży modułowy, wolnostojący system poręczy na dach, który nie jest mocowany bezpośrednio do membrany dachowej. Jest to zgodna z OSHA, trwała i niezawodna bariera ochronna dla krawędzi dachu, która nadaje się do praktycznie każdego dachu płaskiego o nachyleniu do 5° - zapewniając bezpieczeństwo pracowników. KeeGuard jest standardem poręczy dachowych, uznawanym przez firmy na całym świecie za doskonałe zabezpieczenie przed upadkiem z dachu. Firma Kee Safety posiada szeroką gamę rozwiązań w zakresie poręczy dachowych.
Wolnostojąca barierka ochronna na dach Kee Guard®

Dlaczego potrzebujesz barierki ochronnej Kee Guard?

Wysoce wszechstronne zabezpieczenie przed upadkiem z dachu

Oferuje najlepszą stabilność dla wszystkich standardowych systemów ochrony przed upadkiem z dachu, w tym membran, profili metalowych i dachów z rąbkiem stojącym. Jest również bardzo elastyczna i może być stosowana na wszystkich rodzajach dachów, od skomplikowanych kształtów po te, które zmieniają wysokość. Zabezpieczenie poręczami dachowymi Kee Guard chroni Twoich ludzi przed zagrożeniami.

Łatwy montaż

Do montażu Kee Guard potrzebny jest klucz dynamometryczny lub klucz sześciokątny, co czyni go niezwykle łatwym w instalacji. Po zainstalowaniu jest to bezpieczny, wszechstronny system, który zapewnia niezawodne, wiodące zabezpieczenie przed upadkiem z dachu.

Długowieczność jest standardem

Ocynkowane ogniowo wykończenie jest odporne na korozję i nie wymaga prawie żadnej konserwacji, zapewniając bezpieczne, niezawodne i bezproblemowe zabezpieczenie krawędzi dachowych. Barierki ochronne Kee Guard oferują długoterminowe rozwiązania w zakresie ochrony przed upadkiem z dachu.

Konstrukcja wspornikowa

Kee Guard jest zbudowany z wykorzystaniem inżynierii przeciwwagi. Jego prosta konstrukcja wspornikowa zapewnia najwyższą wytrzymałość i bezpieczeństwo nawet w najtrudniejszych warunkach. Dodatkowo, wytrzymałe podstawy są produkowane z ekologicznego, przetworzonego PVC.

Kompleksowy zakres

System jest dostępny dla różnych typów dachów, zarówno w przypadku, gdy istnieje ściana ograniczająca, taka jak parapet, jak i w przypadku, gdy dach jest całkowicie otwarty na całym obwodzie. System poręczy dachowych KeeGuard® może być stosowany zarówno przy modernizacji starszych budynków, jak i przy nowych konstrukcjach.

Główne cechy poręczy zabezpieczających Kee Guard

Wolnostojący system poręczy dachowych

Kee Guard zapewnia pasywną ochronę przed upadkiem z wysokości bez konieczności penetracji materiału pokrycia dachowego.

Zgodność z OSHA

Spełnia normy OSHA 1910.29(b)(3) i 1926.502(b)(3) dla poręczy chroniących przed upadkiem.

Przekracza wymagania 200 lbs/ft

Testowane poza minimalnymi normami wagowymi, aby zapewnić Tobie i Twoim pracownikom spokój ducha.

Odpowiedni dla wielu rodzajów dachów

Może być montowana na powierzchniach dachowych z betonu, asfaltu, PCV, membrany i papy do 5 stopni bez przebijania.

Konstrukcja modułowa

Jeśli zabezpieczenie przed upadkiem wymaga modyfikacji na miejscu (przed lub po instalacji), system można łatwo przekonfigurować.

Odporny na korozję

Wszystkie złącza są ocynkowane zgodnie z normą EN ISO 1461 i wyposażone w stalowe śruby dociskowe hartowane w obudowie. Poręcze poziome są ocynkowane wewnątrz i na zewnątrz, a w testach w mgle solnej przewyższają standardowe rury ocynkowane 4:1.

Wiele opcji kolorystycznych

Dostępne w pełnej gamie kolorów RAL malowanych proszkowo, aby dopasować się do estetyki budynku.

Bardzo dobrze przystosowany

Wszechstronna konstrukcja Kee Guard sprawia, że z łatwością można obejść nieprzewidziane przeszkody na dachu.

Budynek szpitalu
Firma Kee Safety była w stanie pomóc w pokonaniu wszystkich przeszkód związanych z pracą w ruchliwym szpitalu, dostarczając świetne rozwiązanie w postaci poręczy dachowych, dzięki którym nasza gwarancja na dach pozostanie nienaruszona.
Ryan Molitor, kierownik projektu
Logo szpitalu

Najwyższe standardy dla rozwiązań w zakresie barier ochronnych

 • OSHA 29 CFR 1910.29 (b)(1)-(b)(15)
 • OSHA 29 CFR 1926.502 (b)(1)-(b)(14)
 • EN ISO 14122 Część 3
 • EN 13374 Klasa A
 • BS 13700 : 2021
 • HSG-33 Bezpieczeństwo i higiena pracy na dachu
 • HSE INDG 284 "Praca na dachach"
 • BS 6399: Część 2 Kodeks obciążenia wiatrem z 1995 r
 • AS 1657 : 2018
 • Obciążenie wiatrem zgodnie z AS/NZS 1170.2

Certyfikowane w naszym zaawansowanym ośrodku badawczym

Firma Kee Safety prowadzi w swojej globalnej siedzibie jedno z wiodących na świecie centrów testowych i szkoleniowych. Prowadzony przez zespół ekspertów branżowych, ten najnowocześniejszy obiekt zapewnia, że Kee Safety spełnia potrzeby swoich klientów, dostarcza im w pełni zgodne z przepisami produkty i napędza nowe innowacje, których celem jest oddzielenie ludzi od zagrożeń. 

Poręcz przy krawędzi dachu

Skontaktuj się z naszymi sprzedawcami

Zaufane zabezpieczenie przed upadkiem dla uznanych marek

 • Coca Cola R1
 • Loreal
 • Heineken
 • Ikea Logo R1
 • Arcelormittal Logo

Jak jest montowany Kee Guard

Przekonaj się jak łatwy jest montaż naszego systemu poręczy ochronnych Kee Guard na powierzchni dachu.

Poręcz przy krawędzi dachu

Omów swoje potrzeby z naszymi specjalistami

Najczęściej zadawane pytania

  • Czy w systemie KeeGuard dostępne są bortnice?
   Tak, na życzenie klienta może zostać dostarczona bortnica.
  • Czy KeeGuard jest wymagany przez prawo?
   Właściciele budynków i pracodawcy są odpowiedzialni za ochronę swoich pracowników przed wszelkimi zagrożeniami napotkanymi podczas wykonywania pracy. W pracach wymagających dostępu do dachów w celu konserwacji, ochrona przed upadkiem jest zwykle wymagana, jeśli pracownicy będą narażeni na niebezpieczeństwo upadku.Czy instalacja KeeGuard obniży składki ubezpieczeniowe?Na wysokość składek ubezpieczeniowych często wpływają kroki podjęte przez właściciela budynku w celu zmniejszenia zagrożeń dla pracowników. Co ważniejsze, odpowiedzialność właścicieli budynków będzie ściśle badana, jeśli dojdzie do wypadku przemysłowego, a środki zapobiegawcze (takie jak KeeGuard) nie zostały podjęte.
  • Czy system KeeGuard może być malowany?
   Elementy KeeGuard mogą być malowane przez klienta przed lub po instalacji. Komponenty KeeGuard są również dostępne w wersji malowanej proszkowo na dowolny kolor z palety RAL na życzenie klienta (za malowanie proszkowe pobierane są dodatkowe opłaty). Malowanie proszkowe odbywa się przed wysyłką.
  • Czy KeeGuard może być używany jako kotwa?
   System KeeGuard nie jest zaprojektowany jako kotwa i nie może być używany jako punkt zaczepienia lub wiązania do podtrzymywania jakichkolwiek pracowników lub sprzętu zawieszonego na dachu.
  • Czy system KeeGuard spełnia aktualne przepisy bezpieczeństwa obowiązujące w USA i Kanadzie?
   System KeeGuard został przetestowany pod kątem zgodności i przekroczenia norm US OSHA.
  • Czy system KeeGuard posiada zalety w stosunku do systemu poziomej liny ratunkowej lub uprzęży?
   Tak. System poręczy zabezpieczających przed upadkiem z wysokości KeeGuard Roof Edge to pasywny, zbiorowy system ochrony przed upadkiem, preferowany przez konsultantów ds. bezpieczeństwa. W wyniku upadków w miejscu pracy spowodowanych niewłaściwym stosowaniem uprzęży przez pracowników zginęło wiele osób. System KeeGuard usuwa potencjał tego ryzyka. Systemy uprzęży wymagają szkolenia oraz właściwego i regularnego stosowania. Wbudowana kotwa dla systemu uprzęży może spowodować przeciek i powodować kosztowne szkody wodne. Odpada zmartwienie o brak wystarczającej ilości uprzęży dla pracowników na dachu.
  • Czy KeeGuard jest droższy niż stosowanie systemu uprzęży/więzi?
   Po uwzględnieniu bieżących kosztów szkoleń i ponownej certyfikacji systemu, koszt instalacji KeeGuard jest konkurencyjny w stosunku do poziomych systemów lin asekuracyjnych.
  • Jak kupić system KeeGuard?
   Każdy system KeeGuard jest indywidualnie projektowany dla danego obiektu. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, korzystając z informacji zawartych na tej stronie.
Recertyfikacja Kee Guard®

Projektowanie i instalacja

Oferujemy pełne usługi projektowe i instalacyjne, które obejmują kompletny przegląd na miejscu. Ponadto możemy wykonać kompleksowe rysunki warsztatowe, aby pomóc Państwu w wizualizacji efektu końcowego. Dzięki naszemu szczegółowemu zarysowi projektu mogą być Państwo pewni, że Państwa projekt został profesjonalnie określony, a wszystkie kwestie bezpieczeństwa i normy zostały uwzględnione w sposób satysfakcjonujący Państwa.

Alternatywnie, można określić i zainstalować KeeGuard samodzielnie, korzystając z naszych łatwych do wykonania instrukcji - wszystko zaczyna się od rozmowy z naszym kompetentnym personelem!

Skontaktuj się z nami

Kee Guard do pobrania

Galeria produktów

System berierek bezpieczeństwa Kee Guard® przykręcony do konstrukcji dachu

Bezpieczeństwo to Kee, pozwól nam chronić Twój zespół

Wpisz swoje dane poniżej, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Balustrada Bezpieczeństwa - Klucz do Ochrony na Dachu

Nasza balustrada bezpieczeństwa Kee Guard® stanowi niezastąpiony element każdego projektu dachowego, gwarantując ochronę i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej ochrony, nasze balustrady są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo przy pracach na wysokościach. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, balustrada bezpieczeństwa Kee Guard® wyznacza nowe standardy w branży, oferując niezrównaną stabilność i wytrzymałość.

Balustrada na Dach - Innowacyjność i Styl

Balustrada na dach od Kee Safety to więcej niż tylko ochrona - to połączenie funkcjonalności z estetyką. Każda balustrada na dach jest zaprojektowana tak, aby harmonijnie współgrała z architekturą budynku, jednocześnie zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nasze balustrady na dach, dostępne w różnorodnych kolorach i wykończeniach, są nie tylko praktyczne, ale także estetycznie dopasowane do każdego stylu architektonicznego, co czyni je idealnym wyborem dla nowoczesnych projektów dachowych.