Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Zagrożenie potknięciem i przeszkody

Przeszkody na dachach mogą być bardzo niebezpieczne, nasi specjaliści pomogą stworzyć kompleksowe rozwiązanie dachowe.

Hazards Obstacles

Tworzenie stref bezpiecznych ze stref niebezpiecznych

Przeszkody na dachu mogą zmuszać pracowników do niebezpiecznego wspinania się po nich, często narażając się na niebezpieczeństwo poprzez chodzenie zbyt blisko krawędzi dachu. Będziemy ściśle współpracować z Tobą, aby zrozumieć drogę, jaką Twoi pracownicy pokonują na dachu i przeprowadzić pełną ocenę ochrony przed upadkiem. Dzięki temu będziemy mogli zaproponować odpowiednie produkty, które stworzą bezpieczną i wydajną drogę przez dach.

Plataforma de trabajo
Sekcja 5(a)(1) ustawy o bezpieczeństwie i zdrowiu w pracy wymaga, aby każdy pracodawca zapewnił każdemu ze swoich pracowników miejsce pracy wolne od rozpoznanych zagrożeń, które powodują lub mogą powodować śmierć lub poważne uszkodzenie ciała.
Ogólna klauzula obowiązku OSHA

Rozwiązania bezpieczeństwa dla przeszkód i powierzchni do chodzenia

APS UK PRJ MMIC GLASGOW 225

Kee Walk® podest chroniony

Nasze rozwiązanie zabezpieczające przed upadkiem, które można szybko i łatwo zainstalować na wielu różnych dachach. Jest to zgodne z przepisami podejście do ochrony poręczy i eliminuje zagrożenie upadkiem, które może wystąpić, gdy pracownicy są narażeni na niezabezpieczoną krawędź.

Dowiedz się więcej
Kee Safety Mini Step Over 2

Mini Przełazy Kee Walk®

Tworzy bezpieczną sposób przekraczania przeszkód na dachu, takich jak rury, urządzenia i przewody. Odpowiednie do stosowania na różnych rodzajach dachów, gdzie występują zmiany poziomów dachu, nasze przełazy tworzą bezpieczną, antypoślizgową, równą powierzchnię do chodzenia po dachach.

Dowiedz się więcej
Case Studies

Przełazy dachowe Kee Walk®

Zapewnia bezpieczną, antypoślizgową, równą powierzchnię do chodzenia, umożliwiającą dostęp do obszarów dachu i bezpieczne przejście po nim. Sekcje stopni są regulowane i mogą być stosowane również na dachach skośnych. Do tego dochodzi jeszcze ochrona blachy dachowej przed ruchem pieszym.

Dowiedz się więcej
KS KWA 1479

Podest dachowy Kee Walk®

Tworzy bezpieczne, antypoślizgowe, równe przejście dla pracowników, którzy w trakcie pracy muszą wejść na dach. Jego inteligentna konstrukcja chroni powierzchnię dachu przed niepotrzebnymi uszkodzeniami i łatwo integruje się z poręczami lub systemami lin asekuracyjnych.

Dowiedz się więcej
Urn Aaid Sc US Ad6cf9bb A4e0 441F A9d4 D166dea6f951 (21)

Zaplanuj ocenę dachu

Normy i przepisy

Kod OSHA: 1910.28 lit. b) pkt 3 ppkt (iv)

Każdy pracownik jest zabezpieczony przed wpadnięciem do otworu w podłodze drabiny lub otworu w podeście drabiny przez system poręczy i bortnic postawionych na wszystkich odsłoniętych stronach, z wyjątkiem wejścia do otworu, gdzie należy zastosować samozamykającą się bramkę lub przesunięcie.

Kod ANSI: A1264.1-2007

Wymagania bezpieczeństwa dla obszarów, w których istnieje niebezpieczeństwo upadku osób lub przedmiotów przez otwory w podłodze lub ścianie, podesty, bieżnie, rampy i schody stałe, w warunkach normalnych, tymczasowych i awaryjnych. Stosuje się do sytuacji w przemyśle i w miejscu pracy.

Risk Matrix

Jak oceniamy ryzyko

Jako eksperci w dziedzinie ochrony przed upadkiem możemy przeprowadzić krytyczną analizę Twojego dachu, aby zidentyfikować zagrożenia, w których Twoi pracownicy są narażeni na największe ryzyko. Dzięki temu najbardziej niebezpieczne miejsca są natychmiast chronione za pomocą najnowocześniejszych systemów i rozwiązań zgodnych z OSHA.

Przegląd procesu

Analiza na miejscu

Ocena Twojego dachu.

Raport z oceny badania

Rozpoznaj zagrożenia.

Profesjonalna instalacja

Ogólnokrajowa sieć certyfikowanych integratorów.

Certyfikacja systemu

Zapewnienie zgodności

Kontrola następcza

Przekraczają wymagania przepisów.

Gwarancja standardowa i rozszerzona

Ochrona i utrzymanie bezpieczeństwa.

The Hierarchy of Fall Protection

Hierarchia ochrony przed upadkiem z wysokości

Prawdziwie kompleksowe rozwiązanie dla dachów jest zgodne z Hierarchią ochrony przed upadkiem z wysokości. Ekspert zaczyna od sprawdzenia miejsca na dachu pod kątem potencjalnych zagrożeń upadkiem. Na tej podstawie tworzone są kompletne rozwiązania systemowe i zalecenia, które schodzą w dół na czterech poziomach hierarchii, od prostych, rozsądnych podejść do eliminacji zagrożeń aż po ratujące życie systemy ochrony osobistej. 

 Systemy zbiorcze nie wymagają dodatkowego szkolenia w zakresie ich obsługi. Zarówno systemy ograniczające pracę, jak i systemy powstrzymywania spadania wymagają wysokiego poziomu kompetencji użytkownika, szkolenia i dodatkowej kontroli, aby mogły być prawidłowo stosowane. 

`

    Bezpieczeństwo to Kee, pozwól nam chronić Twój zespół

    Wpisz swoje dane poniżej, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.