Kee Safety

You are visiting the Poland Kee Safety website from United States. Would you like to go to the United States site?

Yes, take me to United States site
No, keep me on the Poland site

Inwestowanie w nasze społeczności

Przeczytaj o programie firmy Kee Safety wspierającym pracowników, którzy aktywnie działają na rzecz szerszej społeczności.

Pomaganie naszym pracownikom w pomaganiu innym

W Kee Safety chcemy wspierać naszych pracowników, którzy angażują się w pomoc Tobie i społeczności. Może to być wszystko, od pracy charytatywnej lub trenowania drużyny sportowej, po planowanie zbiórki pieniędzy lub przebiegnięcie maratonu w dobrej sprawie. Niezależnie od tego, co to jest, pracownicy mogą ubiegać się o darowiznę w wysokości do 1000 dolarów na realizację swojej inicjatywy.
Jason & Greg 4 Copy

Podstawowe wyjaśnienie

Co to jest

Nasza inicjatywa wsparcia społeczności lokalnej ruszyła w sierpniu 2015 roku. Pracownicy wspierający społeczność we własnym czasie prywatnym mogą ubiegać się o darowiznę firmową w wysokości do 1000 dolarów.

Jak to działa

Pracownicy są uprawnieni, jeśli we własnym czasie prywatnym wspierają inicjatywę społeczną poza pracą. Darowizna jest następnie przekazywana bezpośrednio do wybranej przez nich organizacji charytatywnej.

Kwalifikujące się inicjatywy

Kwalifikujące się inicjatywy obejmują niekomercyjne, niedochodowe działania charytatywne, społeczne, sportowe, edukacyjne lub kulturalne w społeczności. Nie obejmują inicjatyw politycznych i religijnych.

Wiadomości o naszym zaangażowaniu w życie społeczności

Zobaczyłeś 4 z 5 wszystkich nowych artykułów