Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Poręcz dla niepełnosprawnych Kee Klamp®

Zaprojektowane, aby zapewnić gładką i ciągłą poręcz zgodną z przepisami łatwego dostępu dla osób niepełnosprawnych.

 

Przegląd Korzyści Standardy Pliki do pobrania Galeria

Poręcz dla niepełnosprawnych Kee Klamp®

Poręcze zgodne z ADA

Kee Klamp® Access został zaprojektowany, aby zapewnić gładką i ciągłą poręcz, która jest odporna na ekstremalne temperatury i jest zgodna ze wszystkimi przepisami obejmującymi The Americans with Disabilities Act. Obejmuje to wszystkie wymogi prawne związane z ADA - co sprawia, że jest to idealny wybór dla wszystkich nowych projektów budowlanych i remontowych.
Poręcz dla niepełnosprawnych | barierka dla niepełnosprawnych

Dlaczego potrzebujesz Kee Access?

Wysoka zgodność z przepisami

Nasza oferta kształtek żeliwnych została stworzona w celu spełnienia wszystkich wytycznych regulacyjnych w odniesieniu do Americans with Disabilities Act. Jest to gładka i ciągła poręcz, która nie ulega wpływowi ekstremalnych temperatur i jest zgodna z przepisami dotyczącymi dostępu dla osób niepełnosprawnych.

Łatwy montaż 

Do instalacji Kee Access nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia ani umiejętności, co sprawia, że jest to opcja bardzo ekonomiczna. Zawiera on łącznie 19 specjalnych złączy i został zaprojektowany z myślą o wszechstronności. Złącza te można również doposażyć dzięki dodatkowym złączom offsetowym, co pozwala na dodanie nowej poręczy do istniejącej konstrukcji.

Inteligentny projekt

Mimo, że jest to bardzo prosty system, posiada inteligentne elementy konstrukcyjne, które zapewniają jego użyteczność i elastyczność w wielu projektach. Jest dostępny w wielu kolorach z palety RAL, co zapewnia również wykończenie "nie zimne w dotyku". Nie ma potrzeby spawania. W razie potrzeby można go łatwo rozbudować. A do tego dochodzi jeszcze powłoka antybakteryjna.

Główne cechy Kee Access

Gładkie wykończenie

Powierzchnia poręczy jest gładka, a użytkownik może utrzymać stały chwyt i z łatwością przejechać dłonią wzdłuż całej poręczy.

Zaprojektowane na zamówienie

Nasze unikalne złącza pozwalają na dostosowanie naszych poręczy ADA do wszystkich zakresów konstrukcji ramp, od standardowych, do bardzo skomplikowanych.

W pełni zgodne z przepisami

Nasz zespół pomoże Ci w zaprojektowaniu i instalacji, zapewniając, że Twoja poręcz jest bezpieczna i zgodna z ADA.

Łatwa instalacja

Ponieważ nasza poręcz ADA nie wymaga spawania, można ją łatwo zainstalować na miejscu przy użyciu kilku zwykłych narzędzi.

Zapoznaj się z normami ADA

Poręcze muszą znajdować się po obu stronach schodów lub rampy i muszą mieć stałą wysokość (między 34 a 38 cali) nad powierzchnią do chodzenia. Musi być również co najmniej 36 cali przestrzeni pomiędzy dwoma poręczami, aby umożliwić przejazd wózków inwalidzkich i ludzi. Jest to idealny wybór dla wszystkich nowych projektów budowlanych i remontowych.

Spełnia wszystkie normy dotyczące niepełnosprawności

Gama złączy rurowych Kee Klamp Access Disability Railing została zaprojektowana specjalnie w celu spełnienia wymagań ustawy Americans with Disabilities Act. Możesz więc mieć pewność, że wybierasz system balustrad w pełni zgodny z przepisami.

Specjalistyczne złącza zgodne z przepisami łatwego i bezpiecznego dostępu dla osób niepełnosprawnych

Dzięki tym złączom balustrada jest gładka i ciągła.

Kee Access 514 7 G Medium

Złącze wewnętrzne

Złączka ta jest często używana w systemie. Pozwala na umieszczenie kształtki w jednej linii z poręczą rury.

Kee Access 554 7V2c G Medium

Złącza kompatybilne

Złączki te są przeznaczone do sprzęgania razem z rurą i złączkami wewnętrznymi, tworząc kompletny system poręczy gładkich.

Kee Access 518 7B G Medium

Okucia obejmujące

Kształtki te otulają rurę, dzięki czemu balustrada może bez przeszkód przechodzić nad kształtką. Małe wkręty samogwintujące utrzymują barierkę na miejscu.

Poręcz przy krawędzi dachu

Skontaktuj się z ekspertem

Wiele opcji wykończenia

Stal galwanizowana

Załącznik 40 i Załącznik 80; rozmiar 1/4" do 2" IPS; nominalne długości frezowania 21' cięte do dokładnych wymagań długości projektów

Aluminium

Stop 6105-T5 z anodyzowanym wykończeniem; zakres rozmiarów 3/4" do 2" IPS; nominalne frezowania młyna 12' i 24' cięte do dokładnych wymagań długości projektów

Malowanie proszkowe

Trwała, zapobiegająca korozji powłoka poliestrowa nakładana na już ocynkowane/anodowane produkty; dostępna w dowolnym kolorze RAL

Pełny wachlarz opcji dodatkowych

Modules

Moduły

Wstępnie zmontowane moduły do prostego i szybkiego montażu zapewniającego stałą wysokość bariery. Dostępne w różnych rozmiarach i stylach, aby dopasować się do indywidualnych wymagań projektu

Panles

Panele wypełniające

Panele występują w różnych materiałach, rozmiarach i wykończeniach. Materiał może być dostarczony z wykończeniem galwanizowanym lub z powłoką proszkową, albo z gołej stali nierdzewnej. Praktycznie każda niestandardowa konfiguracja lub opcja materiałowa jest dostępna.

Toe

Bortnice

Szczelina na tylnej stronie bortnicy przyjmuje łeb śruby, co zapobiega jej obracaniu się podczas montażu. Dostępne są również okucia pionowe i zestawy łączące dla narożników i odcinków prostych. Bortnica jest dostępna w długościach 24' lub może być docięta na zamówienie.

Zobacz Kee Klamp® Access w akcji

Kee Klamp Access - Pliki do pobrania

Poręcz przy krawędzi dachu

Omów swoje potrzeby z naszymi specjalistami

Przykłady zastosowania Kee Klamp® Access

Contact Us

Bezpieczeństwo to Kee, pozwól nam chronić Twój zespół

Wpisz swoje dane poniżej, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Przeczytaj nasze najnowsze artykuły