Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Ochrona przed upadkiem z wysokości dla obsługi technicznej statków powietrznych i dostępu do nich

Ochrona zespołu przed zagrożeniami.

Fall Protection for Aviation Industry

Bezpieczna obsługa techniczna statków powietrznych i dostęp do nich

Wokół dużych samolotów, wewnątrz dachu, na dachu i wewnątrz obiektu to niektóre przykłady systemów ochrony przed upadkiem, które mogą mieć zastosowanie w przemyśle lotniczym.

Upadki należą do najczęstszych przyczyn poważnych urazów i zgonów związanych z pracą. Aby uniknąć zagrożeń, kierownik obiektu musi tak ustawić stanowisko pracy, aby uniemożliwić pracownikom spadanie z podestów lub podwyższonych stanowisk pracy.

Produkty bezpieczeństwa dla przemysłu lotniczego

KS KTR 4323 Medium

Kee Track

Kee Track może być stosowany w hangarach do podtrzymywania osób pracujących przy samolocie. Sztywna szyna znacznie zmniejsza odległości upadku i pomaga zapewnić, że ani człowiek, ani sprzęt nie ucierpią w razie wypadku.

Dowiedz się więcej o Kee Track
Podesty robocze na dachu

Kee Walk

Kee Walk to chodnik, który można zastosować na dachu hangarów i terminali lotniczych. W obiektach lotniczych często znajduje się wiele dachowych punktów dostępu. Kee Walk pomaga zapewnić, że ten dostęp jest wykonywany z bezpieczeństwem i wydajnością, redukując wszelkie możliwe uszkodzenia wynikające z chodzenia po arkuszach dachowych.

Dowiedz się więcej o Kee Walk
KS KLT 5545 Medium

Platformy bezpiecznego dostępu

Platformy bezpiecznego dostępu są szeroko stosowane w przemyśle lotniczym. Platformy dostępowe służą do uzyskania dostępu do korpusu samolotu, a także do pracy przy silnikach i innych ważnych punktach konserwacji. Nasze platformy dostępowe mogą być zaprojektowane tak, aby pasowały do konkretnego zadania lub unikalnego kształtu samolotu.

Dowiedz się więcej o Kee Platform
`