Kee Safety

You are visiting the Poland Kee Safety website from United States. Would you like to go to the United States site?

Yes, take me to United States site
No, keep me on the Poland site

Ochrona przed upadkiem z wysokości dla obsługi technicznej statków powietrznych i dostępu do nich

Ochrona zespołu przed zagrożeniami.

Fall Protection for Aviation Industry

Bezpieczna obsługa techniczna statków powietrznych i dostęp do nich

Wokół dużych samolotów, wewnątrz dachu, na dachu i wewnątrz obiektu to niektóre przykłady systemów ochrony przed upadkiem, które mogą mieć zastosowanie w przemyśle lotniczym.

Upadki należą do najczęstszych przyczyn poważnych urazów i zgonów związanych z pracą. Aby uniknąć zagrożeń, kierownik obiektu musi tak ustawić stanowisko pracy, aby uniemożliwić pracownikom spadanie z podestów lub podwyższonych stanowisk pracy.

Produkty bezpieczeństwa dla przemysłu lotniczego

KS KTR 4323 Medium

Kee Track

Kee Track może być stosowany w hangarach do podtrzymywania osób pracujących przy samolocie. Sztywna szyna znacznie zmniejsza odległości upadku i pomaga zapewnić, że ani człowiek, ani sprzęt nie ucierpią w razie wypadku.

Dowiedz się więcej o Kee Track
KS KWA 1479 Crop

Kee Walk

Kee Walk to chodnik, który można zastosować na dachu hangarów i terminali lotniczych. W obiektach lotniczych często znajduje się wiele dachowych punktów dostępu. Kee Walk pomaga zapewnić, że ten dostęp jest wykonywany z bezpieczeństwem i wydajnością, redukując wszelkie możliwe uszkodzenia wynikające z chodzenia po arkuszach dachowych.

Dowiedz się więcej o Kee Walk
KS KLT 5545 Medium

Platformy bezpiecznego dostępu

Platformy bezpiecznego dostępu są szeroko stosowane w przemyśle lotniczym. Platformy dostępowe służą do uzyskania dostępu do korpusu samolotu, a także do pracy przy silnikach i innych ważnych punktach konserwacji. Nasze platformy dostępowe mogą być zaprojektowane tak, aby pasowały do konkretnego zadania lub unikalnego kształtu samolotu.

Dowiedz się więcej o Kee Platform
`