Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Pozioma lina asekuracyjna Kee Line®

System lin asekuracyjnych pochłaniający energię, odpowiedni do stosowania na dachach, sufitach i innych konstrukcjach.

Przegląd Rodzaje Konfigurator Standardy FAQ Galeria

Pozioma lina asekuracyjna Kee Line®

Prosty projekt

Swoboda pracy. Bezpiecznie przymocowany. System poziomych lin asekuracyjnych Kee Line® został zaprojektowany tak, aby zapewnić pracownikom swobodę poruszania się po dachu przy jednoczesnym bezpiecznym zamocowaniu do linii asekuracyjnej przez cały czas.
Keeline Resize

Dopracowane rozwiązanie liny asekuracyjnej

Niezawodne działanie

Sprawdzone i zaufane. Kee Line został rygorystycznie przetestowany na zbudowanych dachach i zatwierdzony przez trzecią stronę w zakresie bezpieczeństwa.

Łatwa integracja

Konfiguracja dopasowana. Kee Line® został zaprojektowany dla wielu typów dachów i może być dostosowany do różnych kształtów budynków.

Efektywność kosztowa

Inteligentna osobista ochrona przed upadkiem. System poziomych linek asekuracyjnych Kee Line® to elastyczna, ekonomiczna opcja do pracy na wysokości.

Membrane 2000 Copy

Dachy membranowe

Kee Line® jest jednym z jedynych słupków stojących, które mogą być poddane działaniu czynników atmosferycznych przy użyciu standardowych elementów rurowych.

金属板屋面生命线

Dachy z blachy

Wykorzystując ten sam zakres wsporników, co standardowe systemy dachowe, Kee Line® może być szybko i łatwo zainstalowany na dachach z rąbkiem stojącym.

建筑屋面生命线

Dachy strukturalne

Słupki strukturalne Kee Line® mogą być używane do wiązania bezpośrednio do ramy budynku. Te dobrze skonstruowane, wytrzymałe kotwy mogą być przyspawane, owinięte wokół lub przymocowane do konstrukcji nośnych. Można je również montować bezpośrednio do betonu.

头顶式生命线

Nad użytkownikiem

Zapewnia ochronę osobistą dla maksymalnie dwóch użytkowników. System linowy montowany jest bezpośrednio nad użytkownikiem do zadań obejmujących dostęp do suwnicy, załadunek pojazdów, konserwację maszyn i budynków, czyszczenie i dostęp.

建筑结构生命线

Konstrukcje

Kee Line® for Structures zawiera elementy poziomej liny asekuracyjnej, które umożliwiają montaż bezpośrednio do betonu, stali, cegły lub konstrukcji kamiennych, zarówno w pozycji poziomej, jak i podwieszanej.

面穿刺屋面生命线

Niepenetrująca

Kee Line® Wireanka może stworzyć trwałą linę asekuracyjną na dachu bez konieczności penetracji konstrukcji dachu. Każdy z drucianych słupków połączony jest z obciążoną konstrukcją, która utrzymuje użytkownika w bezpiecznej pozycji w razie upadku.

Cechy Kee Line®

Maksymalne rozpiętości

Maksymalna rozpiętość 39′ pozwala na jednoczesne korzystanie przez 3 użytkowników

Odporny na korozję

Połączenie elementów ze stali ocynkowanej i nierdzewnej zapewnia długowieczność

Testy stron trzecich

Testujemy wewnętrznie i weryfikujemy zewnętrznie, aby zmaksymalizować spokój ducha

Wykwalifikowani instalatorzy

Kee Safety wymaga, aby Kee Line był instalowany przez przeszkolonych i certyfikowanych instalatorów

Krótki przegląd Kee Line®

KL Config WO

Wsparcie

Konfigurator Kee Line®

Kee Safety zapewnia walidację oprogramowania dla wszystkich projektów KeeLine.  W każdym projekcie obliczane są obciążenia budynku, rozciągnięcie linii pionowej i inne krytyczne pomiary, aby zapewnić, że otrzymany system będzie działał zgodnie z oczekiwaniami i zapewni bezpieczeństwo Twojego zespołu.

Przekraczanie standardów dla tych, których życie jest na wagę złota

 • Kodeks OSHA 1910.140(c)(11-22)
 • EN795 2012
 • CEN TS 16415:2013
 • ANSI Z359
 • CSA Z259

Certyfikowane w naszym zaawansowanym ośrodku badawczym

Firma Kee Safety prowadzi w swojej siedzibie w Wielkiej Brytanii jedno z wiodących na świecie centrów testowych i szkoleniowych. Prowadzona przez zespół ekspertów branżowych, ta nowoczesna placówka zapewnia, że produkty Kee Safety spełniają potrzeby klientów. Firma Kee Safety jest zaangażowana w napędzanie nowych innowacji, których celem jest oddzielenie ludzi od zagrożeń.

KS KLI 3651 Large1600x200

Połącz się z naszym zespołem sprzedaży

Marki, które nam zaufały

 • Coca Cola R1
 • Loreal
 • Heineken
 • Ikea Logo R1
 • Arcelormittal Logo

Najczęściej zadawane pytania

  • W czym ta pozioma lina asekuracyjna jest lepsza od innych systemów?
   System poziomych linek ratunkowych KeeLine jest technicznie lepszy, ponieważ został zaprojektowany tak, aby natychmiast absorbować energię i minimalizować uderzenia. Pochłaniacz energii jest tak skalibrowany, że przy niewielkim upadku wprowadza do systemu mniejsze siły. W przypadku poważniejszego upadku, siły są zwiększane stopniowo, zapewniając większą siłę hamowania.
  • Czy cena KeeLine jest konkurencyjna w stosunku do innych systemów poziomych lin asekuracyjnych?
   Tak. System KeeLine Horizontal Lifeline, wsparty Kalkulatorem KeeLine, natychmiast dostarcza listę materiałów, dzięki czemu masz zoptymalizowany system z dostępnymi komponentami, który jest łatwy w montażu. Pozwala to zaoszczędzić czas, pieniądze i zmniejszyć koszty pracy na miejscu. Wszystkie komponenty posiadają gwarancję ISO 9001 i są wykonane z ocynkowanej, odpornej na korozję stali, co zapewnia długą żywotność na dachu.
  • Czy komponenty KeeLine są dostępne w magazynie?
   Oferujemy niskie czasy realizacji dla zwiększenia wydajności. Zapasy magazynowe KeeLine są zawsze dostępne, co oznacza szybką dostawę i brak przestojów w oczekiwaniu na materiały, dzięki czemu można szybko zakończyć instalację.
  • Co KeeLine Calculator daje instalatorom?
   KeeLine Calculator zapewnia zarówno instalatorowi jak i klientowi najbezpieczniejszy system w terenie. Zawiera również kompletną listę komponentów dla całej instalacji. Kalkulator wykonuje wszystkie obliczenia za Ciebie i zapewnia ostrzeżenia w przypadku nieprawidłowych obliczeń. W ten sposób eliminuje się ryzyko. Wreszcie, kalkulator zapewnia, że system HLL jest zgodny z przepisami OSHA i ANSI oraz stanowi część kompletnego systemu osobistego powstrzymywania spadania, który utrzymuje współczynnik bezpieczeństwa na poziomie co najmniej dwóch.
E5d78cd9 63E1 1028 69Ed 9Eda8f9d39f8

System Asekuracyjnych Lin Podwieszanych Kee Line

W ostatnich miesiącach system lin podwieszanych Kee Line przeszedł szereg aktualizacji. Czytaj dalej, aby zapoznać się z podsumowaniem trzech ważnych aktualizacji.

Pozioma lina asekuracyjna KeeLine - Dokumentacja uzupełniająca

Dokument Format
horizontal lifeline fall arrest and fall restraint system

Wyślij wiadomość do naszych specjalistów

Recertyfikacja Kee Guard®

Usługi

Projektowanie i instalacja

Oferujemy pełne usługi projektowe i instalacyjne, które obejmują kompletny przegląd na miejscu. Ponadto możemy wykonać kompleksowe rysunki warsztatowe, aby pomóc Państwu w wizualizacji efektu końcowego. Dzięki naszemu szczegółowemu zarysowi projektu mogą być Państwo pewni, że Państwa projekt został profesjonalnie określony, a wszystkie kwestie bezpieczeństwa i normy zostały uwzględnione w sposób satysfakcjonujący Państwa.

Alternatywnie, można określić i zainstalować Kee Guard samodzielnie, korzystając z naszych łatwych do wykonania instrukcji - wszystko zaczyna się od rozmowy z naszym kompetentnym personelem!

Skontaktuj się z nami

Przykłady Kee Line®

屋面水平生命线

Nasz zespół jest tutaj, aby pomóc

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a wkrótce się z Państwem skontaktujemy.