Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Projektowanie i instalacja

Partnerstwo z firmą Kee Safety zapewnia bezproblemowy i efektywny serwis, od wstępnego projektu i koncepcji, po dostawę i instalację.

Kee Safety dopasowuje rozwiązania do twoich potrzeb i budżetu

Personalizujemy rozwiązania, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom

Po wykonaniu szczegółowego badania terenu lub otrzymaniu rysunków technicznych, nasz zespół ekspertów przygotuje dostosowane do potrzeb rozwiązanie, które oddzieli Twoich pracowników od zagrożeń. Wymagania OSHA, oraz prędkość wiatru zostaną uwzględnione podczas przygotowywania Twojego indywidualnego projektu. Nasi fachowi instalatorzy przyjadą na miejsce, aby dopasować sprzęt chroniący przed upadkiem zgodnie ze specyfikacją.

Trzy elastyczne usługi instalacyjne

Konsultacja w zakresie instalacji

Jesteśmy w stanie certyfikować każdy zainstalowany sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości i zapewnić, że został on zamontowany zgodnie ze specyfikacją producenta. Nasi specjaliści zidentyfikują wszelkie problemy, a po ich rozwiązaniu poświadczą, że system został prawidłowo zainstalowany - zmniejszając tym samym odpowiedzialność Twojej firmy.

Nadzorowana instalacja

Specjalista przyjedzie na miejsce i będzie nadzorował instalację wykonawcy, aby upewnić się, że zainstalował on system zabezpieczający przed upadkiem zgodnie ze specyfikacją producenta. Podczas instalacji nasi eksperci będą współpracować z Twoim zespołem, aby zapewnić, że plan bezpieczeństwa jest na miejscu i jest przestrzegany.

Pełna instalacja

Przy tej opcji zajmujemy się pełnym zakresem zarysu projektu. Nasz zespół pojedzie na miejsce i zainstaluje sprzęt chroniący przed upadkiem zgodnie z zaleceniami producenta. Zapewnią również wszelkie szkolenia potrzebne do bezpiecznego użytkowania i konserwacji systemu ochrony przed upadkiem.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług projektowych i instalacyjnych?

Spokój ducha

Niezależnie od tego, czy chodzi o pełną instalację systemu zabezpieczającego przed upadkiem, czy o certyfikację niedawno wykonanej instalacji, będziesz mieć pewność, że Twój sprzęt jest bezpieczny w użyciu.

Certyfikowane przez nas

Poprzez certyfikację Twojego systemu bezpieczeństwa, dzielimy się odpowiedzialnością za zapewnienie, że Twój system jest bezpieczny.

Zarządzanie projektem

Pomożemy Ci zaplanować i zaplanować Twój projekt, aby zapewnić jego realizację na czas i w ramach budżetu.

Serwis projektowy

Większość instalacji zawiera rysunki techniczne. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że projekt został wykonany prawidłowo, zgodnie z ustalonym projektem.

`

Studia przypadków instalacji

    Zostań partnerem instalacji

    Jako partner otrzymujesz wyłączne ceny na materiały i produkty, co daje Ci wyższe marże na Twoich instalacjach. Dodatkowo zapewnimy Ci kompleksowe szkolenie, narzędzia i demonstracje na miejscu.
    KS KGU 1784

    Już dziś omów swoje potrzeby w zakresie instalacji