Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Otwory dachowe

Świetliki stanowią zagrożenie dla każdej osoby znajdującej się na dachu. Pomożemy Ci zabezpieczyć każdy otwór świetlika i otwór w dachu za pomocą standardowej siatki na świetliki lub standardowej barierki na wszystkich odsłoniętych stronach.

 

 

Rooftop Openings Empty

Zidentyfikuj luki w swoich procedurach bezpieczeństwa

Otwory są często pomijane, ale niezwykle istotne do ochrony. Pracownik poruszający się po środku dachu ma fałszywe poczucie bezpieczeństwa, gdy pracuje daleko od krawędzi dachu. Jeśli pracownicy przenoszą sprzęt lub są skupieni na wykonywanej pracy, łatwo jest się pomylić i wpaść przez otwór. W ścisłej współpracy z Państwem dokonamy oceny zabezpieczenia przed upadkiem, aby zapewnić wszystkim maksymalne bezpieczeństwo. 

Skylight Header Reverse
Sekcja 5(a)(1) ustawy o bezpieczeństwie i zdrowiu w pracy wymaga, aby każdy pracodawca zapewnił każdemu ze swoich pracowników miejsce pracy wolne od rozpoznanych zagrożeń, które powodują lub mogą powodować śmierć lub poważne uszkodzenie ciała.
Ogólna klauzula obowiązku OSHA

Rozwiązania bezpieczeństwa dla otworów dachowych

KS KDO 370

Barierki do świetlików dachowych Kee Dome®

Kee Dome to zbiorcze, wolnostojące rozwiązanie zabezpieczające przed upadkiem z wysokości, przeznaczone do stosowania wokół świetlików, okien dachowych i kopułowych. System usuwa ryzyko uszkodzenia membrany dachowej.

Dowiedz się więcej
Skylights B

Osłony świetlików Kee Cover®

Osłony świetlików są dostępne w wersji ocynkowanej lub ze stali nierdzewnej dla instalacji świetlików w stylu krawężnikowym, świetlików na rąbek stojący oraz świetlików dachowych z blachy żebrowej/falistej.

Dowiedz się więcej
KS KHA 378

Kee Hatch® Railing

Kee Hatch jest przeznaczony do bezpiecznego wychodzenia i wchodzenia przez wyłaz dachowy przy otwartym wyłazie. Nasza samozamykająca się bramka bezpieczeństwa zapewnia ochronę obwodową i zabezpiecza cały otwór.

KS KGA 2208

Samozamykająca się bramka bezpieczeństwa Kee Gate®

Zapewniają trwałą ochronę przed zagrożeniami w zastosowaniach związanych z dostępem zewnętrznym i wewnętrznym. Sprężynujące, automatycznie zamykające się za użytkownikiem, Kee Gate utrzymuje bezpieczne środowisko i zmniejsza możliwość popełnienia błędu przez człowieka.

Dowiedz się więcej
Skylight Header

Zaplanuj ocenę dachu

Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa w miejscu pracy

Zobacz jak nasi specjaliści od bezpieczeństwa stworzyli kompleksowe rozwiązanie dachowe dla naszego klienta.

Normy i przepisy

Kod OSHA: 1910.28 lit. b) pkt 3 ppkt (iv)

Każdy pracownik jest zabezpieczony przed wpadnięciem do otworu w podłodze drabiny lub otworu w podeście drabiny przez system poręczy i bortnic postawionych na wszystkich odsłoniętych stronach, z wyjątkiem wejścia do otworu, gdzie należy zastosować samozamykającą się bramkę lub przesunięcie.

Kod ANSI: A1264.1-2007

Wymagania bezpieczeństwa dla obszarów, w których istnieje niebezpieczeństwo upadku osób lub przedmiotów przez otwory w podłodze lub ścianie, podesty, bieżnie, rampy i schody stałe, w warunkach normalnych, tymczasowych i awaryjnych. Stosuje się do sytuacji w przemyśle i w miejscu pracy.

Risk Matrix

Jak oceniamy ryzyko

Jako eksperci w dziedzinie ochrony przed upadkiem możemy przeprowadzić krytyczną analizę Twojego dachu, aby zidentyfikować zagrożenia, w których Twoi pracownicy są narażeni na największe ryzyko. Dzięki temu najbardziej niebezpieczne miejsca są natychmiast chronione za pomocą najnowocześniejszych systemów i rozwiązań zgodnych z OSHA.

Przegląd procesu

Analiza na miejscu

Ocena Twojego dachu.

Raport z oceny badania

Rozpoznaj zagrożenia.

Profesjonalna instalacja

Ogólnokrajowa sieć certyfikowanych integratorów.

Certyfikacja systemu

Zapewnienie zgodności

Kontrola następcza

Przekraczają wymagania przepisów.

Gwarancja standardowa i rozszerzona

Ochrona i utrzymanie bezpieczeństwa.

The Hierarchy of Fall Protection

Hierarchia ochrony przed upadkiem z wysokości

Prawdziwie kompleksowe rozwiązanie dla dachów jest zgodne z Hierarchią ochrony przed upadkiem z wysokości. Ekspert zaczyna od sprawdzenia miejsca na dachu pod kątem potencjalnych zagrożeń upadkiem. Na tej podstawie tworzone są kompletne rozwiązania systemowe i zalecenia, które schodzą w dół na czterech poziomach hierarchii, od prostych, rozsądnych podejść do eliminacji zagrożeń aż po ratujące życie systemy ochrony osobistej. 

 Systemy zbiorcze nie wymagają dodatkowego szkolenia w zakresie ich obsługi. Zarówno systemy ograniczające pracę, jak i systemy powstrzymywania spadania wymagają wysokiego poziomu kompetencji użytkownika, szkolenia i dodatkowej kontroli, aby mogły być prawidłowo stosowane. 

Contact Us

Bezpieczeństwo to Kee, pozwól nam chronić Twój zespół

Wpisz swoje dane poniżej, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.