Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Innowacje w zakresie produktów i usług

Regularnie wprowadzamy nowe produkty i wykorzystujemy nasze doświadczenie na rynkach międzynarodowych do wprowadzania innowacji w nowych obszarach.

Bigstock Foreman Builder Engineer Or I 359170360

Zaangażowanie w rozwój produktu

W rozwój produktów angażujemy się w dwójnasób. Po pierwsze, wzmacniamy i ulepszamy różne produkty, które są ugruntowaną częścią naszego portfolio, a po drugie, tworzymy nowe produkty, które oddzielają ludzi od zagrożeń.

Nasza innowacyjność nie ogranicza się tylko do produktów fizycznych. Obejmuje również innowacje w zakresie technologii otaczającej produkt, takie jak oprogramowanie i szkolenia.

Trzy przykłady z historii naszych innowacji produktowych

KS KTR 4425 Medium

Produkty fizyczne

Kee Track jest tego świetnym przykładem. Po uruchomieniu w 2021 r. ten sztywny system szynowy zawierał dwie podstawowe innowacje. Jest to połączenie typu clamshell, które umożliwia zawieszenie szyny w miejscu bez konieczności przewlekania jej przez wsporniki, oraz system połączeń płatwiowych, który umożliwia zawieszenie szyny w miejscach, które wcześniej wymagałyby dodatkowego wzmocnienia ze stali konstrukcyjnej.

Dowiedz się więcej o Kee Track
KLCONFIG 1200

Technologia oprogramowania

Nasze oprogramowanie konfiguracyjne Kee Line pozwala naszym partnerom i instalatorom szybko otrzymać informacje o profilu bezpieczeństwa ich projektów. Dodatkowo, w celu ułatwienia wyceny, otrzymuje się przejrzyste zestawienie materiałów. Nasza aplikacja POWER umożliwia naszym klientom szybkie przeprowadzenie dynamicznej oceny ryzyka na miejscu, dzięki czemu zachowują oni bezpieczeństwo podczas określania i instalowania sprzętu potrzebnego do ochrony innych.

Dowiedz się więcej o KeeLine Configurator
Workplace Inspection

Usługi bezpieczeństwa

Zarówno bezpośrednio, jak i poprzez naszych partnerów wprowadzamy innowacje w coraz większej liczbie usług związanych z bezpieczeństwem. Przykładem mogą być wirtualne szkolenia online zarówno dla produktów, jak i certyfikatów oraz opracowanie wzorców recertyfikacji dla nietradycyjnych obszarów, takich jak platformy.

Poznaj nasze usługi w zakresie bezpieczeństwa
Bigstock Smiling Engineer Shaking Hands 353866670

Rozwój produktu

Rozważając, które produkty wprowadzić na rynek, poddajemy je testowi. Podstawowa linia czasowa rozwoju produktu zaczyna się od opracowania koncepcji przed przejściem do rozwoju produktu. Dopiero po finalizacji produktu i fazie pre-launch robimy przegląd post-launchowy. Zadajemy pytania typu "Co to jest? 'Czy chcemy to zrobić?' 'Czy możemy to zrobić?' 'Czy zrobimy to?' po drodze.

Jesteśmy dokładni i mamy niezwykle wysokie standardy, jeśli chodzi o zgodność z przepisami. Nie zadowalamy się prostym "ja też" - robimy własne testy.

Pomysły na nasze produkty bezpieczeństwa pochodzą z naszego bogatego doświadczenia i komunikacji z różnymi ludźmi na całym świecie. Co roku prosimy o ich wkład w pomoc przy tworzeniu nowych produktów.

Jeśli masz pomysł, skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Wiadomości o innowacjach