Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Innowacje w zakresie testowania

Posiadamy unikalny, światowej klasy obiekt badawczy, który jest wykorzystywany do testowania naszych produktów zgodnie z międzynarodowymi standardami.

TEST GOPR0351 Copy

Sięgnij po najwyższe standardy

Testowanie zmniejsza prawdopodobieństwo zarówno awarii produktu, jak i jego wycofania. Testujemy wszystkie nasze produkty i zlecamy ich testowanie stronie trzeciej. Posiadamy również odpowiednie zaplecze, dzięki któremu każdy produkt jest systematycznie poddawany próbie. Testowanie nie jest dla nas sprawą drugorzędną - chroni użytkowników, nabywców i nas. Daje nam to pewność, że za naszymi produktami stoi coś więcej niż słowa. 

Testowanie norm ma charakter globalny. Chcemy, aby nasze produkty były bezpieczne do stosowania praktycznie wszędzie. Dlatego rezultaty techniczne są badane i kontrolowane przez kompetentny zespół fachowców, kierowany przez certyfikowanego inżyniera. Testujemy również produkty, które przychodzą w ramach akwizycji. 

Najlepsza placówka badawcza

Firma Kee Safety zbudowała jeden z wiodących na świecie obiektów do testowania produktów zabezpieczających przed upadkiem i bezpiecznego dostępu. Nasze narzędzia są często lepsze niż to, co można znaleźć w ośrodkach testowych innych firm.

Ks Gen 6942 Medium Sq Copy

Wieża do prób spadania 7m

Wykonana na zamówienie wieża zrzutowa w ośrodku testowym Kee Safety nie ma sobie równych. Zaprojektowana przez doświadczonych inżynierów testujących, konstrukcja ta może zrzucać ciężary o wadze do 300 kilogramów ze swobodnym spadkiem do 7 metrów.

Ks Ktr 4670 1600

Urządzenie do badań statycznych

Testy statyczne to kolejna ważna część naszego reżimu. Nasza wciągarka i stanowisko badawcze mogą testować obciążenia przekraczające 30kn.

Whatsapp Image 2022 02 28 At 9.07.00 AM

Pomiar szczegółowy

Zaawansowany sprzęt pomiarowy, taki jak ten system akwizycji danych HBM QuantumX, pozwala nam mierzyć wyniki naszych testów do 4,800 punktów na sekundę.

Współpraca z organizacjami zewnętrznymi

20171123 125756 Copy

Nie wystarczają nam generyczne testy

W Kee Safety nasze zaangażowanie w prawidłowe testowanie prowadzi do replikacji dachów "w terenie" i "po wykonaniu" w naszym zakładzie.  Testowanie na dachu miedzianym wymagało od nas zaangażowania zewnętrznych instalatorów do zbudowania makiet, na których nasz system będzie testowany.  Nasze systemy zostały wykonane na dziesiątkach konstrukcji takich jak ta, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa osobom korzystającym z naszych produktów. 

Testy w pracy

Jest to test statyczny przeprowadzony na arkuszu dachowym, aby zrozumieć, w którym momencie dach zacznie się odkształcać. Nasze testy gwarantują, że produkt będzie działał prawidłowo na dokładnej powierzchni.

100Kg Dynamic

Dane nie wystarczą

Nasz zespół nie poprzestaje na samym rejestrowaniu danych.  Po testach analizujemy dane w zaawansowanych modelach, które mówią nam, jak produkt zachowa się w innych ekstremalnych okolicznościach.  Nie tylko nagrywamy, ale sięgamy głębiej dzięki analizie, aby zapewnić bezpieczniejszy produkt dla wszystkich.