Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland
  • Systemy ochrony przed upadkiem z wysokości: Ochrona przed upadkiem z dachu

Poznaj systemy zabezpieczeń przed upadkiem z dachu i kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa

Firma Kee Safety oferuje kompleksowe systemy zabezpieczeń przed upadkiem z dachu oraz rozwiązania bezpieczeństwa, które chronią ludzi przed zagrożeniami

 

Wolnostojąca barierka dachowa z obciążnikami

Firma Kee Safety oferuje szeroki wachlarz systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości. Przejrzyj naszą ofertę produktów, aby uzyskać najbardziej wszechstronne rozwiązania w zakresie ochrony przed upadkiem z dachu

Rozwiązania zabezpieczające przed upadkiem z dachu

Przejrzyj rozbudowane systemy ochrony przed upadkiem z dachu firmy Kee Safety i odkryj naszą ofertę produktów według kategorii, zagrożeń lub branży.

Kompleksowe systemy ochrony przed upadkiem z dachu są zaprojektowane zgodnie z Hierarchią ochrony przed upadkiem z dachu, złotym standardem procedur bezpieczeństwa. Nasi eksperci zaczynają od sprawdzenia miejsca na dachu pod kątem potencjalnych zagrożeń upadkiem. Następnie proponują kompletne rozwiązanie systemowe i zalecenia, które schodzą w dół na czterech poziomach hierarchii - od prostych, rozsądnych podejść do eliminacji zagrożeń, aż po ratujące życie systemy ochrony osobistej.

Firma Kee Safety posiada bogatą ofertę systemów zabezpieczających przed upadkiem z dachu, które zapewniają Państwu korzyści z naszej kompleksowej oferty produktowej. Nasi wyszkoleni specjaliści z branży mogą pomóc od koncepcji do zakończenia projektu.

Nasz regionalny zespół sprzedaży jest w pełni przeszkolony w zakresie zgodności z OSHA i traktuje priorytetowo te normy bezpieczeństwa, aby rozwiązać problemy związane z ochroną przed upadkiem z dachu. Dzięki temu doświadczeniu i wiedzy branżowej otrzymują Państwo kompleksowy system ochrony przed upadkiem z dachu, który zmniejsza ryzyko i ratuje życie.

Jako klient firmy Kee Safety otrzymujesz wyłączny dostęp do naszego zespołu inżynierskiego dla swoich projektów. Możemy zapewnić kompletny przegląd Twoich planów, dostarczyć szczegółowe rysunki instalacyjne, fachowe doradztwo techniczne oraz dostosowane do potrzeb rozwiązania w zakresie barierek ochronnych i poręczy dachowych, aby sprostać szczególnym wyzwaniom w zakresie bezpieczeństwa na Twoim dachu.