Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland
  • Usługi - Kee Safety

Nasze usługi

Pomoc w oddzieleniu ludzi od zagrożeń

Kee Safety oferuje szeroki wachlarz usług, które pomogą zapewnić bezpieczeństwo Państwa zespołom podczas pracy. Uzyskaj dostęp do niektórych lub wszystkich naszych usług w zakresie ochrony przed upadkiem i bezpiecznego dostępu.

Projekt i instalacja Kee Safety

Projektowanie i instalacja

Oferujemy pełne usługi projektowe i instalacyjne, które obejmują kompletny przegląd na miejscu. Wykonujemy również kompleksowe rysunki CAD, które pomogą Ci zwizualizować efekt końcowy. Dzięki naszemu szczegółowemu zarysowi projektu mogą być Państwo pewni, że Państwa projekt został profesjonalnie określony, a wszystkie kwestie bezpieczeństwa i normy zostały uwzględnione w sposób satysfakcjonujący Państwa.

Alternatywnie, można wyspecyfikować i zainstalować KeeGuard samodzielnie, korzystając z naszych łatwych do wykonania instrukcji - wszystko zaczyna się od rozmowy z naszym kompetentnym personelem!

Projektowanie i instalacja
Poręcze Kee Guard - instalacja

Badania bezpieczeństwa

Nasi eksperci od zapobiegania upadkom ocenią Twoje miejsce pracy pod kątem zagrożeń i stworzą system, który jest bezpieczny, niezawodny i w pełni zgodny z przepisami OSHA i ANSI.  

Badania bezpieczeństwa
Recertyfikacja Kee Guard®

Recertyfikacja

Partnerzy z naszej sieci wysoko wykwalifikowanych inżynierów sprawdzą Twój system i upewnią się, że jest on w pełni zgodny z przepisami i bezpieczny w użytkowaniu, jednocześnie dokonując jego ponownej certyfikacji, co zapewni Ci całkowity spokój. 

Recertyfikacja
Szkolenia dodyczące zagrożeń

Szkolenia

Jako światowi liderzy w dziedzinie ochrony przed upadkiem oferujemy wiele zajęć mających na celu podniesienie umiejętności i wiedzy Twoich pracowników w zakresie bezpieczeństwa podczas pracy na wysokości i wokół zagrożeń upadkiem. 

 

Szkolenia