Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Punkty dostępu

Podczas wchodzenia i schodzenia z dachu istnieje duże prawdopodobieństwo poślizgnięcia się lub upadku. Zapewnienie bezpiecznego wyjścia i wejścia dla pracowników ma kluczowe znaczenie, a my możemy w tym pomóc.

Hazards Safeaccess No

Zyskaj dostęp do większego bezpieczeństwa

Punkty dostępu są najczęściej spotykanym zagrożeniem na każdym dachu. Twoi pracownicy są narażeni na to ryzyko dwukrotnie za każdym razem, gdy wchodzą i wychodzą w celu wykonania zadań. Wszystkie drabiny i włazy muszą być zabezpieczone samozamykającą się bramką i poręczą zgodną z zasadami bezpieczeństwa. W ścisłej współpracy z Państwem dokonamy oceny zabezpieczenia przed upadkiem, aby zapewnić wszystkim maksymalne bezpieczeństwo.

IMAG0166
Sekcja 5(a)(1) ustawy o bezpieczeństwie i zdrowiu w pracy wymaga, aby każdy pracodawca zapewnił każdemu ze swoich pracowników miejsce pracy wolne od rozpoznanych zagrożeń, które powodują lub mogą powodować śmierć lub poważne uszkodzenie ciała.
Ogólna klauzula obowiązku OSHA

Rozwiązania zabezpieczające dla punktów dostępu

Kee Hatch® | puerta de seguridad de cierre automático | protección anticaídas

Kee Hatch® Railing

Kee Hatch jest przeznaczony do bezpiecznego wychodzenia i wchodzenia przez wyłaz dachowy przy otwartym wyłazie. Nasza samozamykająca się bramka bezpieczeństwa zapewnia ochronę obwodową i zabezpiecza cały otwór.

Keeguard Access 520X350

Zestawy drabinowe KeeGuard®

KeeGuard zapewnia stałą poręcz po obu stronach drabiny pionowej z dodatkową ochroną w postaci samozamykającej się bramki bezpieczeństwa.

Zestawy dostępu do drabin KeeGuard
Keegate Access 520X350

Kee Gate®

Kee Gate zapewnia stałą ochronę przed zagrożeniami w zastosowaniach związanych z dostępem zewnętrznym i wewnętrznym. Sprężynujące, automatycznie zamykające się za użytkownikiem, Kee Gate utrzymuje bezpieczne środowisko i zmniejsza możliwość popełnienia błędu przez człowieka.

Samozamykające się bramki Kee Gate®
roof guardrails  | fall protection | fall protection equipment| roof safety systems

Zaplanuj ocenę dachu

Zobacz jak nasi specjaliści od bezpieczeństwa stworzyli kompleksowe rozwiązanie dachowe dla naszego klienta.

Normy i przepisy

Kod OSHA: 1910.28 lit. b) pkt 3 ppkt (iv)

Każdy pracownik jest zabezpieczony przed wpadnięciem do otworu w podłodze drabiny lub otworu w podeście drabiny przez system poręczy i bortnic postawionych na wszystkich odsłoniętych stronach, z wyjątkiem wejścia do otworu, gdzie należy zastosować samozamykającą się bramkę lub przesunięcie.

Kod ANSI: A1264.1-2007

Wymagania bezpieczeństwa dla obszarów, w których istnieje niebezpieczeństwo upadku osób lub przedmiotów przez otwory w podłodze lub ścianie, podesty, bieżnie, rampy i schody stałe, w warunkach normalnych, tymczasowych i awaryjnych. Stosuje się do sytuacji w przemyśle i w miejscu pracy.

Risk Matrix

Jak oceniamy ryzyko

Jako eksperci w dziedzinie ochrony przed upadkiem możemy przeprowadzić krytyczną analizę Twojego dachu, aby zidentyfikować zagrożenia, w których Twoi pracownicy są narażeni na największe ryzyko. Dzięki temu najbardziej niebezpieczne miejsca są natychmiast chronione za pomocą najnowocześniejszych systemów i rozwiązań zgodnych z OSHA.

Przegląd procesu

Analiza na miejscu

Ocena Twojego dachu.

Raport z oceny badania

Rozpoznaj zagrożenia.

Profesjonalna instalacja

Ogólnokrajowa sieć certyfikowanych integratorów.

Certyfikacja systemu

Zapewnienie zgodności

Kontrola następcza

Przekraczają wymagania przepisów.

Gwarancja standardowa i rozszerzona

Ochrona i utrzymanie bezpieczeństwa.

The Hierarchy of Fall Protection

Hierarchia ochrony przed upadkiem z wysokości

Prawdziwie kompleksowe rozwiązanie dla dachów jest zgodne z Hierarchią ochrony przed upadkiem z wysokości. Ekspert zaczyna od sprawdzenia miejsca na dachu pod kątem potencjalnych zagrożeń upadkiem. Na tej podstawie tworzone są kompletne rozwiązania systemowe i zalecenia, które schodzą w dół na czterech poziomach hierarchii, od prostych, rozsądnych podejść do eliminacji zagrożeń aż po ratujące życie systemy ochrony osobistej. 

 Systemy zbiorcze nie wymagają dodatkowego szkolenia w zakresie ich obsługi. Zarówno systemy ograniczające pracę, jak i systemy powstrzymywania spadania wymagają wysokiego poziomu kompetencji użytkownika, szkolenia i dodatkowej kontroli, aby mogły być prawidłowo stosowane. 

Work At Kee Safety

Możemy pomóc w ochronie punktów dostępu

Wpisz swoje dane poniżej, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.