Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Galwanizowane złącza do rur stalowych | Kee Klamp

Nieograniczone możliwości konstrukcji rurowych bez spawania

Przegląd Korzyści Standardy Galeria FAQ Pliki do pobrania

Galwanizowane złącza do rur stalowych | Kee Klamp

Złącza stalowe

U podstaw powstania złączy Kee Klamp leżała potrzeba stworzenia prostego w montażu i uniwersalnego systemu, który umożliwiłby powstanie dowolnej konstrukcji rurowej. Istnieje wiele rodzajów złączy Kee Klamp, dzięki którym praktycznie każda konstrukcja rurowa jest możliwa.
KK Montage2 1200

Zalety złączy Kee Klamp

Pewne połączenia służące przez lata

Złącza Kee Klamp są ocynkowane ogniowo dlatego cechuje je wysoka odpornść na działanie warunków atmosferycznych. Wszystkie złącza poddawane są także rygorystycznej kontroli jakości, włączając w to inspekcje na całym etapie produkcji. Dzięki temu jesteśmy pewni, że konstrukcje zbudowane z rur i złączy Kee Klamp będą funkcjonowały przez lata zachowując swoją pierwotną trwałość i wytrzymałość.

Łatwe w projektowaniu

System Kee Klamp składa się z modułowych elementów, dzięki którym powstają dowolne konstrukcje niezależnie od stopnia skomplikowania. Jakiekolwiek zmiany na etapie montażu lub po są możliwe dzięki rozkręceniu śruby dociskowej w kształtce, wymianie złącza i ponownym dokręceniu śruby. Bez konieczności przerabiania systemu na warsztacie, spawania czy gwintowania, wystarczy klucz sześciokątny. Dzięki temu system jest wygodny i łatwo go dopasować do zmieniających się potrzeb.

Potwierdzona wytrzymałość konstrukcji

Odpowiedni montaż złączy Kee Klamp gwarantuje, że każde połączenie jest wytrzymałe i przeniesie zaprojektowane obciążenia. Dzięki temu wyeliminowana zostaje potrzeba weryfikowania każdego połączenia jak w przypadku konstrukcji spawanych, których stworzenie pociąga za sobą konieczność użycia specjalistycznego sprzętu, umiejętności, jest skomplikowane i kosztowne

Katalog Kee Klamp

Poznaj szczegóły

Zapraszamy do zapoznania się z kompletnym katalogiem złączy Kee Klamp, dzięki któremu zapoznacie się Państwo z aktualnymi informacjami technicznymi oraz możliwościami zastosowań.

Pobierz katalog

Korzyści z zastosowania systemu

Łatwy montaż

Niezależnie od stopnia skomplikowania projektu zasada działania jest taka sama: nasuń kształtkę na rurę, dokręć śruby dociskowe za pomocą klucza imbusowego, przejdź do kolejnego połączenia i zastosuj oba kroki ponownie. To wystarczy aby stworzyć dowolną konstrukcję, niezależnie czy to jest wieszak na ubrania, rama łóżka czy parkour, umożliwiający wiele aktywności dla dzieci w twoim ogrodzie.

Odporność na warunki atmosferyczne

Dbamy aby projekty zachowały swoją wyjściową wytrzymałość i wygląd przez wiele lat po zainstalowaniu dlatego wszystkie złącza są ocynkowane ogniowo według normy PN-EN ISO1461.

Wiele możliwości

Przez lata pracując nad rozwojem systemu złączy Kee Klamp wprowadzaliśmy i dalej wprowadzamy nowe kształtki aby zapewnić wiele możliwości tworzenia różnych konstrukcji. Dzięki temu dziś możemy zaproponować największą gamę złączy rurowych dostępną na rynku.

Łatwa dostępność

Staramy się realizować projekty sprawnie i skutecznie, reagować na potrzeby tak szybko jak tylko jest to możliwe, dlatego dbamy aby najbardziej standardowe złącza mieć zawsze pod ręką, w naszym magazynie pod Warszawą

Historia złączy Kee Klamp

KS KKL 320LH 8 C 5981 Medium

Nowe złącza

System Kee Klamp dla konstrukcji o różnym kącie nachylenia

Zdajemy sobie sprawę, że projekty stawiają nas niekiedy przed prawdziwymi wyzwaniami. Z systemem złączy Kee Klamp żadne nachylenie powierzchni terenu czy niestandardowa forma konstrukcji nie sprawi problemu. Rozszerzyliśmy ofertę o 12 nowych złączy umożliwiających budowę barier na rampach, schodach, podjazdach, murach oporowych czy innych projektach o niestandardowym kącie nachylenia terenu zwłaszcza gdy jest ono większe niż 30 stopni, przy jednoczesnej dbałości o estetykę realizacji. W tym celu proponujemy także zastosowanie specjalnie stworzonych złączy, w sytuacjach które do tej pory wymagały kombinacji kształtek. Poprawia to estetykę realizacji, a co więcej przyśpiesza i ułatwia montaż.

Pobierz katalog

Zgodność systemu złączy z normami

 • Zostały wyprodukowane zgodnie z żeliwa ciągliwego zgodnie z normą PN-EN1562

 • Są ocynkowane ogniowo zgodnie z normą PN-EN1461

 • Posiadają certyfikat TUV potwierdzający ich cechy wytrzymałościowe i jakość wykonania

 • Podlegają kontroli jakości zgodnie z procedurą ISO9001

Poręcz przy krawędzi dachu

Skontaktuj się ze specjalistą ds. projektowania

Przykładowe projekty Kee Klamp

Najczęściej zadawane pytania

  • Co można zbudować dzięki złączom Kee Klamp?
   Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu złącza Kee Klamp umożliwiają stworzenie dowolnej konstrukcji rurowej: bariery, poręczy, elementów wyposażenia sklepów takich jak regały czy stelaże garderoby, wyposażenia placów zabaw i parkoury, ogrodzenia, dowolne podkonstrukcje pod podesty, platformy mobilne, ramy tarasów czy ramp. Co więcej złącza pomogą stworzyć industrialny klimat sypialni dzięki ramie łóżka czy fotela. Zastosowań są tysiące, a ogranicza nas jedynie wyobraźnia.
  • Czym są złącza Kee Klamp?
   Złącza Kee Klamp to ocynkowane żeliwne kształtki, które umożliwiają stworzenie dowolnej konstrukcji rurowej bez konieczności spawania, gwintowania lub użycia specjalistycznych narzędzi. Spełniają wymagania norm PN-EN 1562 / 1563. W swojej budowie posiadają hartowane śruby dociskowe, które mocują rurę w złączu. Dzięki ocynkowi ogniowemu, są odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, a prosty montaż sprawia, że nadają się zarówno w realizacjach prywatnych jaki i przy skomplikowanych projektach przemysłowych.
  • Jakie rodzaje złączy są dostępne?
   Obecnie istnieje ponad sześćdziesiąt typów złączy umożliwiających połączenie rur w wielu różnych konfiguracjach. Zapoznaj się z katalogiem online.

Zostań dystrybutorem Kee Klamp

Wzmocnij naszą globalną sieć, stając się autoryzowanym dystrybutorem złączy Kee Klamp.

Kee Klamp - Pliki do pobrania

KS KKL 1065 Medium

Połącz się z naszymi złączami

Wpisz swoje dane poniżej, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Konstrukcje rurowe Kee Klamp

Kee Klamp oferuje nie tylko trwałość i estetykę, ale także elastyczność gdy projektujesz konstrukcje rurowe. Biorąc pod uwagę różnorodne wymiary i zależności jakie tworzą rury stalowe i konstrukcje, system Kee Klamp jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają niestandardowych rozwiązań. Nasze złącza pozwalają łatwo adaprować konstrukcje rurowe, a szeroka gama produktów obejmuje wszystkie niezbędne akcesoria, aby spełnić specyficzne wymogi każdego projektu. Dbając o każdy detal, Kee Klamp umożliwia tworzenie konstrukcji rurowych, które są nie tylko funkcjonalne, ale również estetycznie dopasowane do otoczenia i zaprojektowane z uwagę na długotrwałe użytkowanie.