Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Samozamykająca się bramka bezpieczeństwa Kee Gate®

Wybierz wysokiej jakości, w pełni zgodne z przepisami i wszechstronnie przetestowane bezpieczeństwo

Przegląd Korzyści Standardy FAQ Pliki do pobrania Galeria

Samozamykająca się bramka bezpieczeństwa Kee Gate®

Dostęp do najbezpieczniejszych bramek

W pełni regulowana gama samozamykających się bramek bezpieczeństwa do stosowania na dachach budynków lub w środowisku przemysłowym. Bramki bezpieczeństwa doskonale nadają się do zabezpieczania wszelkich otworów, wejść po drabinach i schodach, włazów dachowych, przejść, dostępu do maszyn przemysłowych i innych miejsc o ograniczonym dostępie, gdzie konieczny jest regularny dostęp w celu konserwacji i kontroli.
Explode New Gate[49]

Dlaczego potrzebujesz Kee Gate Access?

Różne opcje

Kee Gate® Access jest dostępny w trzech różnych opcjach. Są to bramki o pojedynczej szerokości, bramki o podwójnej szerokości oraz bramki o pełnej wysokości. Oznacza to, że możesz znaleźć bramkę, która najlepiej pasuje do Twojego miejsca - od małych obszarów, przez większe, aż po drabiny. Bramki można również łatwo przyciąć na wymiar na miejscu.

Samozamykanie

Nasze bramki są sprężynowe, więc automatycznie zamykają się za użytkownikiem. Sprężynowe bramki bezpieczeństwa są uważane za preferowane rozwiązanie w stosunku do łańcuchów, prętów lub rur przesuwnych przy zabezpieczaniu tych obszarów, ponieważ automatycznie zamykają się za osobą, eliminując problem błędu ludzkiego.

Szeroko przetestowane

Bramki bezpieczeństwa przeszły testy w mgle solnej zgodnie z normą ASTM B117-11-55 Neutralny roztwór przez ponad 200 godzin, aby ocenić wydajność powłoki w zakresie odporności na korozję. Nasze bramki zostały również przetestowane pod kątem zużycia, a mechanizm przetestowany na ponad 50 000 cykli otwarcia/zamknięcia. Pełen raport można znaleźć w dziale plików do pobrania.

Główne cechy

Sprężynowe

Nasze bramki są sprężynowe, więc automatycznie zamykają się za użytkownikiem.

Opcje wykończenia

Wszystkie bramki bezpieczeństwa są dostępne w wykończeniu ze stali ocynkowanej lub malowane proszkowo na żółto.

Opcje rozmiaru

Wybierz pomiędzy bramką bezpieczeństwa o pojedynczej lub podwójnej szerokości, aby mieć bramkę o odpowiednim rozmiarze do swojej przestrzeni.

Proste

Są one szybkie i łatwe w montażu, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Regulowane

Szerokość można przyciąć na miejscu, dzięki czemu można je dopasować do potrzeb

Wszechstronne

Pasują do różnych powierzchni (okrągłych lub kwadratowych) i mogą być używane do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.

Dowiedz się więcej o Kee Gate Access

Najwyższe standardy bezpieczeństwa dostępu

  • Bramki bezpieczeństwa Kee Gate posiadają akredytację CE zgodnie z wymogami normy EN 1090
  • Zgodne z przepisami dotyczącymi pracy na wysokości
  • Zgodne z normą EN14122-3:2016
  • Spełniają wymagania testowe normy EN13374
  • Zgodne z normami OSHA 1010.28 i 1910.29 dotyczącymi ochrony przed upadkiem z wysokości

Certyfikowane w naszym zaawansowanym ośrodku badawczym

Firma Kee Safety prowadzi jedno z wiodących na świecie centrów testowych i szkoleniowych w swojej siedzibie w Wielkiej Brytanii. Prowadzony przez zespół ekspertów branżowych, ten najnowocześniejszy obiekt zapewnia, że Kee Safety spełnia potrzeby swoich klientów, dostarcza im w pełni zgodne z przepisami produkty i napędza nowe innowacje, których celem jest oddzielenie ludzi od zagrożeń.

Poręcz przy krawędzi dachu

Skontaktuj się z naszymi sprzedawcami

Wybierz spośród trzech różnych opcji

Single Width Gate

Bramki o pojedynczej szerokości

Ta bramka ma rozmiar 39" szerokości i może być łatwo przycięta do rozmiaru na miejscu. Zawiasy odwracalne mogą być zamontowane po lewej lub prawej stronie otworu, dzięki czemu montaż jest łatwiejszy i bardziej elastyczny. Sprężynowy mechanizm zawiasowy zapewnia, że bramka zawsze się zamknie, utrzymując bezpieczną barierę chroniącą ludzi podczas pracy na wysokościach.

Kee Gate Double Gate

Bramki o podwójnej szerokości

Te podwójne bramki mają rozmiar 2 x 35" szerokości i mogą być łatwo przycięte do rozmiaru na miejscu. Najlepiej sprawdzają się w przypadku większych otworów o szerokości większej niż 39", a maksymalna szerokość dla bramek podwójnych wynosi 70". Są one wyposażone w sprężynę, która automatycznie zamyka się za użytkownikiem, a wysokiej klasy mechanizm zawiasowy zapewnia im dłuższą żywotność.

Full Height Gate Pcw

Bramki o pełnej wysokości

Bramka o pełnej wysokości przeznaczona jest do drabin. Wysoka na 43" i wyposażona w aluminiową bortnicę, zapewnia dodatkową ochronę osobom pracującym na każdej wysokości. Bramka o pełnej wysokości jest w pełni regulowana i może pomieścić otwory do 39".

Najczęściej zadawane pytania

Zaufane zabezpieczenie przed upadkiem dla uznanych marek

  • Coca Cola R1
  • Loreal
  • Heineken
  • Ikea Logo R1
  • Arcelormittal Logo
Poręcz przy krawędzi dachu

Omów swoje potrzeby z naszymi specjalistami

Recertyfikacja Kee Guard®

Usługi

Projektowanie i instalacja

Oferujemy pełne usługi projektowe i instalacyjne, które obejmują kompletny przegląd na miejscu. Ponadto możemy wykonać kompleksowe rysunki warsztatowe, aby pomóc Państwu w wizualizacji efektu końcowego. Dzięki naszemu szczegółowemu zarysowi projektu mogą być Państwo pewni, że Państwa projekt został profesjonalnie określony, a wszystkie kwestie bezpieczeństwa i normy zostały uwzględnione w sposób satysfakcjonujący Państwa.

Alternatywnie, można określić i zainstalować KeeGuard samodzielnie, korzystając z naszych łatwych do wykonania instrukcji - wszystko zaczyna się od rozmowy z naszym kompetentnym personelem!

Skontaktuj się z nami

Pliki do pobrania Kee Gate

Zastosowania Kee Gate

Contact Us

Bezpieczeństwo to Kee, pozwól nam chronić Twój zespół

Wpisz swoje dane poniżej, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.