Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland
  • Poręcz zabezpieczająca na dachu

Balustrada na dachu - ochrona przed upadkiem z dachu

Balustrada na krawędzi dachu zapewniająca doskonałe zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości

Najlepsze opcje ochrony przed upadkiem z dachu i barierki bezpieczeństwa firmy Kee Safety zapewniają kompleksową ochronę przed upadkiem z wysokości dla wszystkich branż i typów budynków. Obejmuje to szereg wolnostojących systemów balustrad dachowych oraz poręczy dachowych do dachów metalowych.

Kee Safety: Eksperci w zakresie barierek zabezpieczających przed upadkiem z dachu

Kee Safety jest wiodącym na świecie ekspertem w dziedzinie barier zabezpieczających . Projektujemy, produkujemy i instalujemy rozwiązania w zakresie poręczy dachowych, które bezpiecznie oddzielają ludzi od zagrożeń. Nasze produkty i systemy zgodne z OSHA są testowane przez strony trzecie i cieszą się zaufaniem, aby zapewnić stałą wydajność na najwyższym poziomie.

Ochrona przed upadkiem z dachu: Zintegrowane rozwiązanie - systemy poręczy dachowych

Gdy wymagany jest dostęp do całego dachu, najbezpieczniejszym i najbardziej kompleksowym rozwiązaniem jest system obwodowych barier dachowych lub barier bezpieczeństwa , które otaczają i chronią wszystkie krawędzie dachu. Dachowe balustrady ochronne Kee Guard są najczęściej instalowanym przez nas systemem - jednak na dachu istnieje wiele dodatkowych zagrożeń, a firma Kee Safety posiada zintegrowane rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo pracowników przy zachowaniu zgodności z przepisami OSHA.

Niezabezpieczone krawędzie

Krawędź dachu jest najbardziej widocznym zagrożeniem i zazwyczaj jest to zagrożenie, które większość ludzi chce chronić w pierwszej kolejności. Bliskość krawędzi dachu jest istotnym czynnikiem określającym prawdopodobieństwo zaistnienia wypadku. Kodeks OSHA mówi, że jeśli pracownik może być narażony na upadek, to musi być chroniony. Często celem wejścia pracownika na dach jest serwisowanie jakiegoś urządzenia. Czy urządzenie znajduje się zbyt blisko niezabezpieczonej krawędzi na Twoim dachu? Firma Kee Safety specjalizuje się w systemach balustrad dachowych, które z łatwością dopasowują się do obwodu dachu. Jesteśmy ekspertami od rozwiązań w zakresie poręczy bezpieczeństwa!

System berierek bezpieczeństwa Kee Guard® przykręcony do konstrukcji dachu

Bezpieczeństwo to Kee, pozwól nam chronić Twój zespół

Wpisz swoje dane poniżej, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.