Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Balustrady dachowe do dachów blaszanych

Balustrady ochronne do dachów metalowych. Barierki bezpieczeństwa stosowane do dachów blaszanych o nachyleniu do 45°.

Przegląd Korzyści Standardy Pliki do pobrania FAQ Galeria

Balustrady dachowe do dachów blaszanych

Barierki zabezpieczające przed upadkiem z dachów metalowych

W pełni zgodna z przepisami budowlanymi oraz BHP, barierka ochronna Kee Guard dla dachów wykonanych z blachy trapezowej, płyt warstwowych oraz dachów metalowych felcowanych - na rąbek stojący. System modułowy zapewnia bezpieczeństwo Twoim pracownikom podczas przeglądu, naprawy, konserwacji czy przeprowadzania serwisu urządzeń zainstalowanych na dachu. Przepisy bezpieczeństwa określają wysokość balustrad mierzoną od powierzchni dachu oraz tworzenie stref bezpiecznych na powierzchni dachu dzięki balustradom dachowym. Dzięki specjalnemu systemowi zacisków do dachów na rąbek stojący nie ma potrzeby wiercenia i przebijania dachu. Dla dachów typu blacha trapez i płyta warstwowa stosujemy szczelne nity lub wkręty farmerskie. Montaż dachowych balustrad ochronnych Kee Guard jest prosty, ponieważ nie wymaga użycia specjalnych narzędzi, spawania, gięcia ani gwintowania. System ten został zaprojektowany tak, by pasował do szerokiej gamy dostępnych na rynku poszyć dachowych.
Barierka ochronna do dachow blaszanych

Dlaczego wybrać balustrady ochronne do dachów blaszanych Kee Guard?

Uniwersalny system barierek dachowych

Specjalnie zaprojektowana ocynkowana płyta podstawy słupka - z wieloma punktami mocowania, pozwala na montaż barierki bezpieczeństwa Kee Guard do szerokiej gamy popularnych typów poszyć dachowych. Ponieważ produkt jest zoptymalizowany, specyfikacja i dobór elementów jest niezwykle łatwy. Eliminuje to potrzebę tworzenia różnych rozwiązań dla różnych obiektów oraz minimalizuje czas wizji lokalnych i projektowania. Rozwiązanie barierek dachowych Kee Guard ma ogromne możliwości adaptacyjne. System Kee Guard jest popularny i używany na dachach na całym świecie.

Prosty i szybki montaż

Balustrada dachowa Kee Guard może być szybko zainstalowana, bez spawania, i przy użyciu prostych narzędzi. Kompletnie zmontowane w fabryce słupki pozwalają na szybki montaż barierek bezpośrednio po dostawie. Montaż poziomych rur poręczy, budowa zakrętów, zmiany kierunku nachylenia i omijanie przeszkód jest łatwe i bardzo szybkie bo realizowane jest przy użyciu złączy rurowych Kee Klamp.

Trwałe i wytrzymałe

Wszystkie elementy złączne są ocynkowane zgodnie z normą PN-EN ISO 1461 i wyposażone w stalowe śruby dociskowe, utwardzane i pokryte dodatkową powłoką ochronną. Rury poręczy poziomych są ocynkowane wewnątrz i na zewnątrz, oraz badane zarówno w naszych laboratoriach jak i przez zewnętrzne jednostki certyfikujące na nośność i wytrzymałość pod obciążeniem, zgodnie z odpowiednimi przepisami BHP i budowlanymi.
Poręcz przy krawędzi dachu

Skontaktuj się z naszymi specjalistami w zakresie ochrony przed upadkiem z wysokości

Kee Guard roof guardrails oferują skuteczne zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości, co jest kluczowym elementem ich funkcji. System ten zapewnia modułowe rozwiązania, które spełniają aktualne normy bezpieczeństwa i przepisy, a także oferują różnorodne akcesoria dla dodatkowej ochrony.

Kluczowe cechy balustrad dachowych do dachów metalowych Kee Guard

Do wszelkich dachów blaszanych

Barierki do dachów blaszanych Kee Guard zostały zaprojektowane dla szerokiej gamy dachów z blachy trapezowej, paneli warstwowych i dachów łączonych na rąbek stojący.

Nie wymaga spawania

Zmontowane kompletne słupki oraz złączki rurowe pozwalają na budowę barierki dachowej bez potrzeby spawania czy użycia specjalistycznego sprzętu.

Trwały i estetyczny

System barierek kotwionych jest dostępny w wersji aluminiowej lub ze stali ocynkowanej, które zapewniają długotrwałą ochronę, odporność na korozję i wytrzymałość. Barierki można polakierować na dowolny kolor RAL.

Spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa

System Kee Guard spełnia, a często nawet przekracza, wymagania przepisów BHP, norm: PN-EN13374 i PN-EN ISO 14122 oraz niżej wymienionych norm.

Balustrady do dachów blaszanych Kee Guard są zaufanym rozwiązaniem ochrony przed upadkiem dla wielu znanych marek. Dzięki nim możliwe jest bezpieczne wykonywanie prac na dachu przez wielu pracowników jednocześnie, co eliminuje konieczność wyposażania każdego pracownika w indywidualne środki ochrony.

Godne zaufania systemy bezpieczeństwa dla znanych marek

 • Loreal
 • Amazon Logo R1
 • Nestle 13
 • Toyota Car Logo
 • Microsoft
 • Ikea Logo R3

Najwyższe standardy bezpieczeństwa na dachach

 • Zgodność ze wszystkimi standardami BHP
 • PN-EN ISO 14122 Część 3
 • PN-EN 13374 Klasa A
 • OSHA
 • Rury zgodne z normą PN EN 10255 - 3.2mm 
 • Wszystkie komponnety systemu są galwanizowane zgodnie z PN EN 10240

Kee Guard do dachów blaszanych - Pliki do pobrania

KS GEN 6943 Medium

Certyfikowane w naszym ośrodku badawczym

Firma Kee Safety prowadzi w swojej globalnej siedzibie jedno z wiodących na świecie centrów testowych i szkoleniowych. Prowadzona przez zespół ekspertów branżowych, ta nowoczesna placówka zapewnia, że produkty Kee Safety spełniają potrzeby klientów. Firma Kee Safety jest zaangażowana w rozwój nowych innowacji, których celem jest oddzielenie ludzi od zagrożeń.

Testowanie

Najczęściej zadawane pytania

  • Czy Kee Guard jest wymagany przez prawo?
   Właściciele budynków i pracodawcy są odpowiedzialni za ochronę swoich pracowników przed wszelkimi zagrożeniami napotkanymi podczas wykonywania pracy. W pracach wymagających dostępu do dachów w celu konserwacji, ochrona przed upadkiem jest zwykle wymagana, jeśli pracownicy będą narażeni na niebezpieczeństwo upadku.
  • Czy system Kee Guard może być malowany?
   Elementy barierek ochronnych Kee Guard mogą być malowane przez klienta przed lub po instalacji. Komponenty systemu Kee Guard są również dostępne w wersji malowanej proszkowo na dowolny kolor z palety RAL na życzenie klienta (za malowanie proszkowe pobierane są dodatkowe opłaty). Malowanie proszkowe odbywa się przed wysyłką.
  • Czy barierka ochronna Kee Guard może być używany jako kotwa?
   System barierek ochronnych Kee Guard nie jest zaprojektowany jako kotwa i nie może być używany jako punkt zaczepienia lub wiązania do podtrzymywania jakichkolwiek pracowników lub sprzętu zawieszonego na dachu.
  • Czy system Kee Guard spełnia aktualne przepisy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce i Europie?
   System barierek ochronnych Kee Guard został przetestowany pod kątem zgodności z polskimi i europejskimi przepisami w zakresie bezpieczeństwa.
  • Czy system Kee Guard posiada zalety w stosunku do systemu poziomej liny ratunkowej lub uprzęży?
   Tak. System barierek zabezpieczających przed upadkiem z wysokości Kee Guard to pasywny, zbiorowy system ochrony przed upadkiem, preferowany przez konsultantów ds. bezpieczeństwa. W wyniku upadków w miejscu pracy spowodowanych niewłaściwym stosowaniem uprzęży przez pracowników zginęło wiele osób. System Kee Guard usuwa potencjał tego ryzyka. Systemy uprzęży wymagają szkolenia oraz właściwego i regularnego stosowania. Wbudowana kotwa dla systemu uprzęży może spowodować przeciek i powodować kosztowne szkody wodne. Odpada zmartwienie o braku wystarczającej ilości uprzęży dla pracowników na dachu.
  • Czy Kee Guard jest droższy niż stosowanie systemu uprzęży/więzi?
   Po uwzględnieniu bieżących kosztów szkoleń i ponownej certyfikacji systemu, koszt instalacji Kee Guard jest konkurencyjny w stosunku do poziomych systemów lin asekuracyjnych.
  • Jak kupić system barierek ochronnych Kee Guard?
   Każdy system Kee Guard jest indywidualnie projektowany dla danego obiektu. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, korzystając z informacji zawartych na tej stronie.
  • Czy instalacja Kee Guard obniży składki ubezpieczeniowe?
   Na wysokość składek ubezpieczeniowych często wpływają kroki podjęte przez właściciela budynku w celu zmniejszenia zagrożeń dla pracowników. Co ważniejsze, odpowiedzialność właścicieli budynków będzie ściśle badana, jeśli dojdzie do wypadku przemysłowego, a środki zapobiegawcze (takie jak Kee Guard) nie zostały podjęte.
Poręcz przy krawędzi dachu

Omów swoje potrzeby z naszymi specjalistami

Instalacja i serwis dachowego linowego zabezpieczenia przed upadkiem Kee Line®

Projektowanie i instalacja

Oferujemy pełne usługi projektowe i instalacyjne, które obejmują kompletny przegląd na miejscu. Wykonujemy również kompleksowe rysunki CAD, które pomogą Ci zwizualizować efekt końcowy. Dzięki naszemu szczegółowemu zarysowi projektu mogą być Państwo pewni, że Państwa projekt został profesjonalnie określony, a wszystkie kwestie bezpieczeństwa i normy zostały uwzględnione w sposób satysfakcjonujący Państwa.

Alternatywnie, można wyspecyfikować i zainstalować Kee Guard samodzielnie, korzystając z naszych łatwych do wykonania instrukcji - wszystko zaczyna się od rozmowy z naszym kompetentnym personelem!

Skontaktuj się z nami

Galeria produktów

System berierek bezpieczeństwa Kee Guard® przykręcony do konstrukcji dachu

Bezpieczeństwo to Kee, pomóż nam chronić Twój zespół barierką ochronną Kee Guard

Wpisz swoje dane poniżej, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.