Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Barierki ochronne do dachów blaszanych

Rozwiązania balustrad dla dachów z profili metalowych i na rąbek stojący. Zabezpieczenie barierki bezpieczeństwa do 45 stopni.

Przegląd Korzyści Standardy Pliki do pobrania FAQ Galeria

Barierki ochronne do dachów blaszanych

Barierki zabezpieczające przed upadkiem do dachów metalowych

W pełni zgodna z przepisami OSHA, barierka ochronna KeeGuard TopFix Rooftop zapewnia bezpieczeństwo Twojemu zespołowi, tworząc bezpieczną przestrzeń dla bezpieczeństwa konserwacji lub inspekcji. Dzięki specjalnemu systemowi szyny zabezpieczającej na rąbek stojący nie ma potrzeby wiercenia, specjalnego kotwienia ani przebijania dachu. Ponadto montaż tego systemu barierek ochronnych jest prosty, ponieważ nie wymaga użycia specjalnych narzędzi, spawania, gięcia ani gwintowania. System poręczy dachowych , który został zaprojektowany dla szerokiej gamy stylów dachów. Firma KeeGuard oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie barier ochronnych.
彩钢瓦金属屋面护栏

Dlaczego potrzebujesz KeeGuard Topfix?

Inteligentny system poręczy bezpieczeństwa

Specjalnie zaprojektowana ocynkowana płyta bazowa, z wieloma punktami mocowania, pozwala na montaż barierki bezpieczeństwa KeeGuard Topfix do szerokiej gamy popularnych stylów dachów. Ponieważ jest to produkt gotowy, specyfikacja jest prostsza, a także eliminuje potrzebę tworzenia różnych rozwiązań dla każdego obiektu, minimalizując wizyty na miejscu i czas przestoju. Jest to rozwiązanie barierki bezpieczeństwa o dużych możliwościach adaptacyjnych.

Szybka instalacja

Poręcz dachowa KeeGuard Topfix może być szybko zainstalowana przy użyciu prostych narzędzi sześciokątnych, bez konieczności spawania. Wstępnie zmontowane słupy i otwarte okucia kielichowe umożliwiają łatwe dopasowanie do grzbietów, dolin, narożników, zmian poziomu i samozamykających się bramek za pomocą standardowych okuć Kee Klamp.

Trwałe i długotrwałe

Wszystkie złącza są ocynkowane zgodnie z normą EN ISO 1461 i wyposażone w stalowe śruby dociskowe hartowane w obudowie. Poręcze poziome są ocynkowane wewnątrz i na zewnątrz, a w testach w mgle solnej przewyższają standardowe rury ocynkowane 4:1.

Kluczowe cechy KeeGuard Topfix

Nadaje się do wielu dachów

KeeGuard TopFix został zaprojektowany dla szerokiej gamy dachów z profili metalowych i na rąbek stojący.

Nie wymaga spawania

Wykonany z kształtek rurowych i standardowych modułów, dzięki czemu może być montowany na miejscu bez konieczności spawania.

Długotrwały

Dostępne z aluminium lub stali ocynkowanej dla długotrwałej ochrony, odporności na korozję i wytrzymałości.

Spełnia normy bezpieczeństwa

Zgodność z odpowiednimi normami, w tym OSHA 1910.29(b)(3) i OSHA 1926.502(b)(3), a często nawet ich przekroczenie.

Najwyższe standardy bezpieczeństwa na dachach

 • Rury stalowe wg EN 10255 - 3,2mm
 • Wszystkie elementy stalowe poręczy bezpieczeństwa są ocynkowane zgodnie z normą BS EN 10240.
 • Wszystkie systemy poręczy bezpieczeństwa zostały przetestowane zgodnie z normą EN 13374: Systemy tymczasowej ochrony krawędzi
 • Metody badań specyfikacji produktu poręcze ochronne i otrzymały klasę A Pass.
 • Wszystkie systemy poręczy dachowych zostały przetestowane zgodnie z normą BS 13700: Systemy stałych barier ochronnych z przeciwwagą - Specyfikacja i uzyskały zaliczenie.
 • Wszystkie instalacje mają obliczoną prędkość wiatru zgodnie z BS 6399 : Część 2 : Kodeks postępowania w przypadku obciążeń wiatrem.
 • HSG-33 Bezpieczeństwo i higiena pracy na dachu
 • HSE INDG 284 "Praca na dachach"
 • BS 6399: Część 2 Kodeks obciążenia wiatrem z 1995 r
 • AS 1657 : 2018
 • Obciążenie wiatrem zgodnie z AS/NZS 1170.2
 • System poręczy bezpieczeństwa TopFix jest zgodny z przepisami OSHA i zapewnia bezpieczną ochronę obwodową poręczy dachowych, umożliwiając dostęp do urządzeń dachowych w celu ich konserwacji lub kontroli.
 • Zgodność z odpowiednimi normami, w tym OSHA 1910.29(b)(3) i OSHA 1926.502(b)(3), a często nawet ich przekroczenie.
Poręcz przy krawędzi dachu

Skontaktuj się z naszymi sprzedawcami

KeeGuard Topfix - Pliki do pobrania

KS GEN 6943 Medium

Certyfikowane w naszym zaawansowanym ośrodku badawczym

Firma Kee Safety prowadzi w swojej globalnej siedzibie jedno z wiodących na świecie centrów testowych i szkoleniowych. Prowadzona przez zespół ekspertów branżowych, ta nowoczesna placówka zapewnia, że produkty Kee Safety spełniają potrzeby klientów. Firma Kee Safety jest zaangażowana w napędzanie nowych innowacji, których celem jest oddzielenie ludzi od zagrożeń.

Testowanie

Najczęściej zadawane pytania

  • Czy KeeGuard jest wymagany przez prawo?
   Właściciele budynków i pracodawcy są odpowiedzialni za ochronę swoich pracowników przed wszelkimi zagrożeniami napotkanymi podczas wykonywania pracy. W pracach wymagających dostępu do dachów w celu konserwacji, ochrona przed upadkiem jest zwykle wymagana, jeśli pracownicy będą narażeni na niebezpieczeństwo upadku.Czy instalacja KeeGuard obniży składki ubezpieczeniowe?Na wysokość składek ubezpieczeniowych często wpływają kroki podjęte przez właściciela budynku w celu zmniejszenia zagrożeń dla pracowników. Co ważniejsze, odpowiedzialność właścicieli budynków będzie ściśle badana, jeśli dojdzie do wypadku przemysłowego, a środki zapobiegawcze (takie jak KeeGuard) nie zostały podjęte.
  • Czy system KeeGuard może być malowany?
   Elementy KeeGuard mogą być malowane przez klienta przed lub po instalacji. Komponenty KeeGuard są również dostępne w wersji malowanej proszkowo na dowolny kolor z palety RAL na życzenie klienta (za malowanie proszkowe pobierane są dodatkowe opłaty). Malowanie proszkowe odbywa się przed wysyłką.
  • Czy KeeGuard może być używany jako kotwa?
   System KeeGuard nie jest zaprojektowany jako kotwa i nie może być używany jako punkt zaczepienia lub wiązania do podtrzymywania jakichkolwiek pracowników lub sprzętu zawieszonego na dachu.
  • Czy system KeeGuard spełnia aktualne przepisy bezpieczeństwa obowiązujące w USA i Kanadzie?
   System KeeGuard został przetestowany pod kątem zgodności i przekroczenia norm US OSHA.
  • Czy system KeeGuard posiada zalety w stosunku do systemu poziomej liny ratunkowej lub uprzęży?
   Tak. System poręczy zabezpieczających przed upadkiem z wysokości KeeGuard Roof Edge to pasywny, zbiorowy system ochrony przed upadkiem, preferowany przez konsultantów ds. bezpieczeństwa. W wyniku upadków w miejscu pracy spowodowanych niewłaściwym stosowaniem uprzęży przez pracowników zginęło wiele osób. System KeeGuard usuwa potencjał tego ryzyka. Systemy uprzęży wymagają szkolenia oraz właściwego i regularnego stosowania. Wbudowana kotwa dla systemu uprzęży może spowodować przeciek i powodować kosztowne szkody wodne. Odpada zmartwienie o brak wystarczającej ilości uprzęży dla pracowników na dachu.
  • Czy KeeGuard jest droższy niż stosowanie systemu uprzęży/więzi?
   Po uwzględnieniu bieżących kosztów szkoleń i ponownej certyfikacji systemu, koszt instalacji KeeGuard jest konkurencyjny w stosunku do poziomych systemów lin asekuracyjnych.
  • Jak kupić system KeeGuard?
   Każdy system KeeGuard jest indywidualnie projektowany dla danego obiektu. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, korzystając z informacji zawartych na tej stronie.

Zaufane zabezpieczenie przed upadkiem dla uznanych marek

 • Coca Cola R1
 • Loreal
 • Heineken
 • Ikea Logo R1
 • Arcelormittal Logo
Poręcz przy krawędzi dachu

Omów swoje potrzeby z naszymi specjalistami

Instalacja i serwis dachowego linowego zabezpieczenia przed upadkiem Kee Line®

Projektowanie i instalacja

Oferujemy pełne usługi projektowe i instalacyjne, które obejmują kompletny przegląd na miejscu. Wykonujemy również kompleksowe rysunki CAD, które pomogą Ci zwizualizować efekt końcowy. Dzięki naszemu szczegółowemu zarysowi projektu mogą być Państwo pewni, że Państwa projekt został profesjonalnie określony, a wszystkie kwestie bezpieczeństwa i normy zostały uwzględnione w sposób satysfakcjonujący Państwa.

Alternatywnie, można wyspecyfikować i zainstalować KeeGuard samodzielnie, korzystając z naszych łatwych do wykonania instrukcji - wszystko zaczyna się od rozmowy z naszym kompetentnym personelem!

Skontaktuj się z nami

Galeria produktów

System berierek bezpieczeństwa Kee Guard® przykręcony do konstrukcji dachu

Bezpieczeństwo to Kee, pomóż nam chronić Twój zespół barierką ochronną Kee Guard

Wpisz swoje dane poniżej, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.