Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland
  • Barierki na podjazdy dla osób niepełnosprawnych

Złącza do budowy poręczy i balustrad na podjazdy dla osób niepełnosprawnych

Barierki i poręcze na podjazdy dla osób niepełnosprawnych

Gama złączy rurowych zaprojektowana z myślą o potrzebach likwidowania barier architektonicznych i ułatwienia dostępu osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Złącza spełniają wymogi przepisłów odnośnie budowy pochylni dla osób niepełnosprawnych.

Złącza KEE ACCESS zaprojektowano by uzyskać gladką i jednolitą powierzchnię poręczy o średnicy 42.4mm. Taka poręcz spełnia wymóg 'łatwego i wygodnego uchwytu bez ostrych krawędzi'. Złącza i rury mogą być pomalowane proszkowo na dowolny kolor RAL. Malowanie poręczy spełnia wymagania stawiane balustradom na pochylnie, by poręcz nie byla 'śliska lub zimna w dotyku' oraz była 'wykończona tak, aby pod względem barwy i jasności wyróżniała się na tle otoczenia, a jednocześnie zbytnio nie odbijala światla'.

Schemat Barierki Dla Osob Niepelnosprawnych

Zalecany rozstaw między słupkami to 120 cm.

System KEE ACCESS zaprojektowano do budowy nowych balustrad na pochylniach, ale może on też być stosowany podczas adaptacji istniejących konstrukcji dla osób niepełnosprawnych.

  • Łatwy dostęp dla osób niepełnosprawnych
  • Ocynkowane żeliwo klasy PN EN ISO 1461
  • Możliwość adaptacji istniejących systemów
  • Powłoka poliestrowa w dowolnym kolorze RAL
  • Gładkie i miłe w dotyku poręcze
  • Bez spawania, gwintowania czy nitowania

Złącza modułowego systemu KEE ACCESS zaprojektowano do stosowania z rurami calowymi zgodnymi z ISO 65 o grubości ścianki 3,2mm. Złącza wykonane są z ocynkowanego żeliwa zgodnie z normą PN EN ISO 1461 by zapewnić wieloletnią żywotność; dostępne są także złącza malowane proszkowo w dowolnym kolorze z palety RAL. Każda balustrada zbudowana przy użyciu złączy KEE ACCESS jest niezwykle łatwa w montażu - potrzebny jest tylko podstawowy klucz sześciokątny oraz urządzenie do cięcia rur. Niewielkie wymagania sprzętowe oraz łatwość konstrukcji nawet dla niewykwalifikowanych pracowników zapewniają oszczędność czasu i pieniędzy.

Dopasowanie KEE KLAMP

Do systemu KEE ACCESS pasują wszystkie złącza KEE KLAMP, co umożliwia konstrukcję ciekawych i praktycznych rozwiązań. Schemat przedstawiony poniżej pokazuje możliwość zastosowania złączy typu KEE ACCESS w budowie praktycznych balustrad na pochylnie dla osób niepełnosprawnych.