Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Ekonomiczna alternatywa dla spawania o nieograniczonych możliwościach zastosowania.

Przegląd Korzyści Standardy Pliki do pobrania Galeria FAQ

Złącza ze stali konstrukcyjnej

Zasada inżynieryjna stojąca za złączem Kee Klamp® jest podstawą najbardziej uniwersalnego systemu połączeń rurowych. Istnieje wiele odmian kształtek rurowych, które odpowiadają szerokiemu zakresowi zastosowań, zapewniając wszechstronność w osiąganiu dowolnej konfiguracji konstrukcyjnej.
KK Montage

Zalety złączy Kee Klamp

Zwiększona trwałość

Nasze stalowe złącza są ocynkowane ogniowo, więc każde połączenie pozostaje solidne i wytrzymuje dziesiątki lat. Wszystkie złącza przechodzą przez rygorystyczne procesy kontroli jakości, które obejmują szczegółowe inspekcje w całym procesie produkcji. Efektem jest niesamowita trwałość i wytrzymałość.

Proste dostosowanie

Kee Klamp jest modułowy, więc można go łatwo skonfigurować i zainstalować dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Śruba nastawcza może być łatwo poluzowana i dokręcona, aby zapewnić elastyczność w procesie konstrukcyjnym. W przeciwieństwie do innych konstrukcji opartych na rurach, nie jest wymagane gwintowanie.

Wytrzymałość konstrukcyjna

Spawanie może być skomplikowane i kosztowne. Zapewnienie prawidłowej kontroli spawów wymaga specjalistycznej pracy. Złącza Kee Klamp eliminują potrzebę spawania i zapewniają wytrzymałość, która jest zaprojektowana według określonych standardów.
Downloads (1)

Katalog Kee Klamp

Poznaj szczegóły

Pobierz nasz kompletny katalog złączy Kee Klamp.  Katalog zawiera najbardziej aktualne informacje techniczne dotyczące wymiarów, wagi i zastosowania złączy Kee Klamp.  

Pobierz katalog Kee Klamp

Główne cechy Kee Klamp

Prosta instalacja

Złącza Kee Klamp zawierają kilka śrub nastawnych, które są dokręcane na rurze za pomocą zwykłego klucza sześciokątnego.

Odporny na korozję

Wykonane z ocynkowanego żeliwa zgodnie z BS EN ISO 1461

Szeroka różnorodność

Kee Klamp oferuje najbardziej kompleksowy asortyment nasuwanych złączy rurowych na rynku. Nasz zespół ds. rozwoju produktów regularnie wprowadza na rynek nowe złącza.

Szybka dostępność

Złączki Kee Klamp są magazynowane w dużych ilościach tutaj w USA. Nasza dostępność i różnorodność jest niezrównana w branży.

Historia złączy Kee Klamp

[DODAĆ wideo 80 lat}

KS KKL 320LH 8 C 5981 Medium

Nowe złącza

Kee Klamp® Złącza do stromych powierzchni

Rozszerzyliśmy naszą ofertę złączy Kee Klamp® i wprowadziliśmy 12 nowych komponentów. Nowe złącza Kee Klamp® zostały zaprojektowane z myślą o montażu na stromych powierzchniach, oferują inwestorom i projektantom estetyczną opcję.

Nowe złącza do stromych powierzchni Kee Klamp® zostały zaprojektowane tak, aby usprawnić budowę poręczy wzdłuż schodów i ramp, zwłaszcza gdy nachylenie jest większe niż 30 stopni. W nowym asortymencie wprowadzono pojedyncze złącza, aby sprostać sytuacjom, w których w przeszłości wymagana była kombinacja złączy. Nie tylko poprawia to estetykę gotowej poręczy, ale także pozwala na szybszy i łatwiejszy montaż.

Pobierz nasze katalogi

Zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z normami branżowymi

 • Wyprodukowano zgodnie z normą BS EN 1562
 • Wykonane z galwanizowanego żeliwa zgodnie z BS EN ISO 1461
 • Komponenty posiadają certyfikat TÜV na wytrzymałość, jakość wykonania i spójność.
 • Solidna procedura kontroli jakości zgodna z ISO 9001
Poręcz przy krawędzi dachu

Skontaktuj się ze specjalistą ds. projektowania

Kee Klamp - Pliki do pobrania

Zostań dystrybutorem Kee Klamp

Wzmocnij naszą globalną sieć, stając się autoryzowanym dystrybutorem złączy Kee Klamp.

Przykładowe projekty Kee Klamp

Najczęściej zadawane pytania

  • Co można zbudować dzięki złączom Kee Klamp?
   Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu złącza Kee Klamp umożliwiają stworzenie dowolnej konstrukcji rurowej: bariery, poręczy, elementów wyposażenia sklepów takich jak regały czy stelaże garderoby, wyposażenia placów zabaw i parkoury, ogrodzenia, dowolne podkonstrukcje pod podesty, platformy mobilne, ramy tarasów czy ramp. Co więcej złącza pomogą stworzyć industrialny klimat sypialni dzięki ramie łóżka czy fotela. Zastosowań są tysiące, a ogranicza nas jedynie wyobraźnia.
  • Czym są złącza Kee Klamp?
   Złącza Kee Klamp to ocynkowane żeliwne kształtki, które umożliwiają stworzenie dowolnej konstrukcji rurowej bez konieczności spawania, gwintowania lub użycia specjalistycznych narzędzi. Spełniają wymagania norm PN-EN 1562 / 1563. W swojej budowie posiadają hartowane śruby dociskowe, które mocują rurę w złączu. Dzięki ocynkowi ogniowemu, są odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, a prosty montaż sprawia, że nadają się zarówno w realizacjach prywatnych jaki i przy skomplikowanych projektach przemysłowych.
  • Jakie rodzaje złączy są dostępne?
   Obecnie istnieje ponad sześćdziesiąt typów złączy umożliwiających połączenie rur w wielu różnych konfiguracjach. Zapoznaj się z katalogiem online.

Połącz się z naszymi złączami

Wpisz swoje dane poniżej, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.