Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland
Full Height Gate (1)
  • Nowości
  • Bramki pełnej wysokości zapewniają bezpieczny dostęp na dach z drabin

Bramki pełnej wysokości zapewniają bezpieczny dostęp na dach z drabin


Samozamykające się bramki bezpieczeństwa Kee Safety są dostępne w różnych rozmiarach i wykończeniach, aby zapewnić opcję pasującą do Twojego projektu. Bramki pełnej wysokości do drabin są ważną częścią naszego portfolio bramek ochronnych. Wszystkie produkty z gamy samozamykających się bramek Kee Gate posiadają oznaczenie CE i zostały zaprojektowane tak, aby dostęp do otworów i obszarów o ograniczonym dostępie był znacznie bezpieczniejszy.

 

Samozamykająca się brama Kee Gate® o pełnej wysokości

Nowa brama o pełnej wysokości zapewnia stałą ochronę wszelkich otworów, wejść do drabin/schodów, wyłazów dachowych i obszarów o ograniczonym dostępie, do których wymagany jest regularny dostęp w celu konserwacji i kontroli.

Bramka o pełnej wysokości ma ten sam projekt i jakość wykonania oraz mechanizm sprężynowy, jak pojedyncza i podwójna wersja innych opcji KEE GATE, ale została zaprojektowana zgodnie z normą BS 4211: Specyfikacja dla trwale przymocowanych drabin, co czyni ją idealnym systemem do zapewnić bezpieczne wejście na dach z drabin. Norma BS 4211 wymaga, aby bramki na drabinach zapewniały taki sam poziom ochrony, jak poręcze zgodne z normą EN 14122.

Pełnowymiarowa brama KEE GATE ma 1100 mm wysokości i jest wyposażona w aluminiową burtę, zapewniającą dodatkową ochronę osobom pracującym na każdym poziomie. Szerokość bramy jest w pełni regulowana i może pomieścić otwory do 1 m. Brama o pełnej wysokości dostępna jest zarówno w wersji ocynkowanej, jak i malowanej proszkowo.

Brama została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić rozwiązanie modernizacyjne do istniejących konstrukcji stałych, w których wymagana jest ochrona przed otwarciem, np. drzwi wejściowe. poręcze lub systemy ochrony krawędzi dachu już zainstalowane na dachu.

 

BS 4211 Standard

Self Closing Gate for Rooftop Ladders

 

 

 

 

 

 

 

Norma BS 4211 dotycząca drabin zamocowanych na stałe szczegółowo określa wymagania dotyczące bramek bezpieczeństwa na drabinach i stwierdza:

„Powinny być również zaprojektowane tak, aby zapewniały równoważną ochronę, jak jakakolwiek sąsiednia ochrona zapewniana w strefie przybycia, np. poprzez uwzględnienie co najmniej poręczy, poręczy kolanowej i stopy, zgodnie z definicją w BS EN 14122-3:2001 , 3,2”.

 

Cechy samozamykającej się bramki pełnej wysokości

Więcej informacji na temat pełnej wysokości bramki Kee Gate można znaleźć na stronie produktu Kee Gate.