Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland
KS KTR 4607 Medium950x540
  • Nowości
  • Kee Safety wprowadza na rynek Linę asekuracyjną na sztywnej szynie Kee Track®

Kee Safety wprowadza na rynek innowacyjny produkt - Linę asekuracyjną na sztywnej szynie Kee Track®


Kee Safety, wiodący światowy dostawca rozwiązań zabezpieczających przed upadkiem z wysokości i systemów poręczy zabezpieczających, ogłosił wprowadzenie na rynek Kee Track®, wysoce wszechstronnego sztywnego systemu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości. Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa w miejscu pracy, ten wstępnie zaprojektowany system modułowy oferuje instalatorom niedrogie rozwiązanie, które jest łatwe do zaprojektowania, wyceny i instalacji.

Opracowany i stworzony przez profesjonalnych inżynierów, Kee Track® jest przeznaczony do zastosowań przemysłowych i handlowych, w których wymagany jest system ochrony w celu ochrony personelu pracującego na pojazdach podczas napełniania, konserwacji i załadunku zbiorników. Dzięki zmniejszonemu zapotrzebowaniu na inżynierię, Kee Track® otwiera nowe możliwości dla instalatorów, którzy nie byli w stanie zaoferować instalacji wewnętrznych w miejscu pracy.

Jest przeznaczony do stosowania na dachach metalowych z odkrytymi belkami i płatwiami, a dzięki niedrogiemu wspornikowi mocującemu może być stosowany zarówno w instalacjach równoległych, jak i prostopadłych. Modułowa konstrukcja Kee Track® oferuje zwiększoną elastyczność, która pozwala instalatorom omijać przeszkody na miejscu.

KS KTR 4426 Medium
Kee Track® jest wyposażony w innowacyjny uchwyt typu clamshell, który przyspiesza instalację.

Dostępny w odcinkach 118-calowych, Kee Track można konfigurować z szeregu modułowych ocynkowanych elementów, w tym sztywnych szyn, wsporników i wieszaków oraz wózków i zgłoszonych do opatentowania zacisków szynowych z klapką, które są mocowane na miejscu przez podnoszenie, a nie przesuwanie. W przeciwieństwie do inne sztywne systemy szynowe, które wymagają połączenia ze stalą główną, Kee Track mocuje się bezpośrednio do stali drugorzędnej, co eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych belek.

Po przeprowadzeniu inspekcji na miejscu można rozpocząć instalację, która wymaga zespołu dwóch instalatorów pracujących na mobilnej podwyższonej platformie roboczej. Ten prefabrykowany system jest szybki i łatwy do zbudowania przy użyciu tylko podstawowych narzędzi ręcznych, co pozwala na zainstalowanie systemu 164' w ciągu jednego dnia. Ta łatwość instalacji sprawia, że cena instalacji jest niezwykle konkurencyjna i ogranicza przestoje oraz przerwy w harmonogramie pracy użytkownika końcowego.

Kee Safety zapewni swoim klientom szkolenie online, które skupi się na tym, jak sprzedawać i wycenić system oraz jak bezpiecznie go zainstalować.

Podobnie jak w przypadku wszystkich nowych produktów, Kee Safety przeprowadza całkowicie dokładne testy strukturalne i sprawdzające wydajność Kee Track w swoim zakładzie testowym w Wielkiej Brytanii, gdzie ocenia produkt w kilku scenariuszach instalacji i bada poszczególne elementy torów. Kee Track jest w pełni zgodny z wieloma międzynarodowymi standardami i spełnia wymagania norm EN 795:21012, CEN TS 16415:2013, BS 8610:2017, OSHA 29 CFR 1910.140 i 1926.502 oraz aktywnie uczestniczy w przygotowaniach do ANSI Z359.19 .

Ks Ktr 4417 960X540jpg

Stay on Track

Kee Track® has a unique range of mounting options which ensures a secure installation for a wide variety of roof designs. It is particularly effective when users work at short free-fall distances, such as carrying out operations on trains, trucks and aircraft with low ground clearances. Added to this, the lightweight trolley with sealed bearings allows complete hands-free movement throughout the system.

Kee Track