Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Poręcz Kee Klamp®

Bezspoinowe poręcze, bariery ochronne i systemy poręczy, które przekraczają normy bezpieczeństwa OSHA.

Przegląd Korzyści Składniki Standardy FAQ Pliki do pobrania Galeria

Bezpieczne barierki

W 1934 roku wynaleźliśmy złącza rurowe Kee Klamp® do zastosowania w przemyśle rolniczym. Po opracowaniu tych prostych systemów barier ochronnych znaleziono wiele innych zastosowań.
KS KKL 5563 RT

Kee Klamp® tworzy doskonałe poręcze bezpieczeństwa

Zwiększona trwałość

Nasze stalowe złącza są ocynkowane ogniowo, więc każde połączenie pozostaje solidne i wytrzymuje dziesiątki lat. Wszystkie złącza przechodzą przez rygorystyczny proces kontroli jakości, który obejmuje szczegółowe inspekcje w procesie produkcji. Efektem jest niesamowita trwałość i wytrzymałość.

Łatwy do zaadaptowania

Kee Klamp® jest modułowy, dzięki czemu można go łatwo skonfigurować i zainstalować dokładnie według potrzeb. Poręcze występują w różnych wykończeniach ze stali ocynkowanej lub aluminium. Bariera ochronna może być wyposażona w bortnice, panele wypełniające lub bramki bezpieczeństwa, przy czym spełnia wymogi OSHA.

Łatwa instalacja i naprawa

Do montażu balustrad Kee Klamp® nie potrzeba żadnych specjalnych narzędzi ani pracy. Wszystkie elementy są zabezpieczone za pomocą śruby sześciokątnej. Ze względu na modułową budowę, balustradę można łatwo modyfikować, po prostu przycinając ją na wymiar. Łatwo jest też naprawić uszkodzony fragment, po prostu go usuwając i wymieniając.

Główne cechy

Zgodność z OSHA

System Kee Klamp spełnia wymagania przepisów OSHA i zgodności z nimi, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja barierka ochronna spełnia wszystkie istotne normy.

Zaprojektowane na zamówienie

Dzięki wysoce wszechstronnej i elastycznej konstrukcji modułowej, nasza balustrada może być skonfigurowana zgodnie z dokładnymi specyfikacjami terenu.

Mocne komponenty

Poręcz Kee Klamp jest ocynkowana wewnątrz i na zewnątrz zastrzeżoną powłoką, co gwarantuje odporność na korozję, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Zainstaluj szybko

Elementy nasuwane są łatwo łączone i trwale blokowane za pomocą śrub z łbem sześciokątnym. Oznacza to, że nie potrzebujesz żadnej specjalistycznej pracy ani narzędzi.

Wideo: Balustrady ze złączek a balustrady spawane

KK Montage

Komponent Kee Klamp

Zasada inżynieryjna stojąca za złączem Kee Klamp® jest podstawą najbardziej uniwersalnego systemu połączeń rurowych. Istnieje wiele odmian kształtek rurowych, które odpowiadają szerokiemu zakresowi zastosowań, zapewniając wszechstronność w osiąganiu dowolnej konfiguracji konstrukcyjnej.

Złącza Kee Klamp
KS KKL 2695 Medium

Zapewnianie bezpieczeństwa ludziom od 1934 roku

Kee Klamp to pierwszy produkt firmy Kee Safety, wynaleziony przez George'a H. Gascoigne'a i jego współpracowników w celu stworzenia bariery ochronnej w zagrodach udojowych dla krów. Od tego czasu firma wyprodukowała ponad 100 milionów złączy, z których wiele jest używanych do dziś. Świadczy to o długowieczności jego projektu.

Poręcz przy krawędzi dachu

Połącz się z naszym zespołem wsparcia

Najwyższe standardy bezpieczeństwa na ziemi

 • Spełnia wymagania przepisów budowlanych, Część M dla zgodności z DDA
 • wyprodukowane zgodnie z normą BS EN 1562
 • Wykonane z galwanizowanego żeliwa zgodnie z BS EN ISO 1461
 • Złącza rurowe Kee Klamp są ocynkowane zgodnie z BS 729 (ISO 1461) i ASTM A153 , co daje trwałość ponad 30 lat.
 • Rury stalowe BS EN 10255 (ISO 65)
 • Komponenty posiadają certyfikat TÜV na wytrzymałość, jakość wykonania i spójność.
 • Solidna procedura kontroli jakości zgodna z ISO 9001

Zaufane zabezpieczenie przed upadkiem dla uznanych marek

 • Coca Cola R1
 • Loreal
 • Heineken
 • Ikea Logo R1
 • Arcelormittal Logo

Najczęściej zadawane pytania

  • Jak silne są złącza Kee Klamp?
   Złącze Kee Klamp® (rozmiar 5 do 9) może wytrzymać obciążenie osiowe wynoszące *2000 lbs (900 kg). na śrubę zaciskową przy dokręceniu śruby zaciskowej momentem 29 lbs.
  • Jak zabezpieczyć złącza przed manipulacją?
   Wkładki śrubowe są dostępne, aby zapobiec ingerencji w gotową strukturę Kee Klamp.
  • Jak zainstalować Kee Klamp?
   Podstawy montażu struktur Kee Klamp są proste - do dokręcenia śruby nastawnej i zablokowania złącza wystarczy klucz sześciokątny. Z tego miejsca można zbudować dowolną konstrukcję lub system poręczy, dlatego potocznie nazywamy je "zabawkami do majsterkowania dla dorosłych" Instrukcje instalacji specyficzne dla danego produktu można znaleźć w sekcji zasobów na stronie tego produktu.
  • Jak długo Kee Klamp wytrzyma na zewnątrz?
   Nasze ocynkowane złącza są zaprojektowane tak, aby wytrzymać 30+ lat w środowisku zewnętrznym. Niektóre ponad 60-letnie złącza można jeszcze zauważyć w parkach stanowych i narodowych w całych Stanach Zjednoczonych, w tym przy wodospadzie Niagara i regionie Adirondack w Nowym Jorku.
  • Co się stanie, jeśli uszkodzę strukturę Kee Klamp?
   To proste, wystarczy odkręcić śrubę nastawną w miejscu uszkodzenia i wymienić na nowe złącze. Nie wymaga cięcia, spawania ani gwintowania!

Kee Klamp - Pliki do pobrania

Poręcz przy krawędzi dachu

Porozmawiaj ze specjalistą Kee Klamp

Instalacja i serwis dachowego linowego zabezpieczenia przed upadkiem Kee Line®

Projektowanie i instalacja

Oferujemy pełne usługi projektowe i instalacyjne, które obejmują kompletny przegląd na miejscu. Wykonujemy również kompleksowe rysunki warsztatowe, aby pomóc Państwu w wizualizacji efektu końcowego. Dzięki naszemu szczegółowemu zarysowi projektu mogą być Państwo pewni, że Państwa projekt został profesjonalnie określony, a wszystkie kwestie bezpieczeństwa i normy zostały uwzględnione w sposób satysfakcjonujący Państwa.

Alternatywnie, można wyspecyfikować i zainstalować Kee Klamp samodzielnie, korzystając z naszych prostych instrukcji - wszystko zaczyna się od rozmowy z naszym kompetentnym personelem!

Skontaktuj się z nami

Poręcze ocynkowane Kee Klamp - Zastosowania

Ciekawe podejście do Kee Klamp - Parkour

Contact Us

Bezpieczeństwo to Kee, pozwól nam chronić Twój zespół

Wpisz swoje dane poniżej, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.