Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland
Barierki Aluminiowe Kee Lite W Gdansku 640 457 558 398 65

Aluminiowe balustrady bezpieczeństwa wokół stadionu PGE Arena w Gdańsku


Aluminiowe Barierki Kee Lite Gdansk PG Arena 640 457 65
Firma Kee Safety zaprojektowała, dostarczyła i zainstalowała około 1200 m balustrad bezpieczeństwa do ochrony przed potencjalnym wpadnięciem do rowów melioracyjnych, usytuowanych wokół stadionu PGE Arena w Gdańsku.

Do budowy baslustrad wykorzystano złącza aluminiowe Kee Lite. Duże znaczenie przy wyborze rozwiązania miał fakt, że balustrady zbudowane przy wykorzystaniu aluminiowych złączy rurowych Kee Lite są niezwykle odporne na korozję oraz zapewniają szybki i sprawny montaż.

Aby zwiększyć odporność na korozję, aluminiowe barierki ochronne dodatkowo zostały pomalowane proszkowo na kolor czarny.

Barierki Aluminiowe Kee Lite W Gdansku 640 457 558 398 65

Na stadionie rozgrywane będą mecze ligowe, pucharowe i międzynarodowe, organizowane koncerty, kongresy i widowiska. Stadion może pomieścić ponad 42 tysiące kibiców. W przyszłym roku na stadionie PGE Arena rozegrane zostaną trzy spotkania grupowe i jeden ćwierćfinał EURO 2012.

Stadion PGE Arena spełnia wszystkie najostrzejsze normy UEFA, w tym normy bezpieczeństwa i jest  jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Europie.

Zobacz więcej zdjęć przedstawiających nasze balustrady ochronne Kee Lite przy stadionie PGE Arena.