Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Specjalistyczne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa

Jako światowi liderzy w dziedzinie ochrony przed upadkiem oferujemy wiele zajęć mających na celu podniesienie umiejętności i wiedzy Twoich pracowników w zakresie bezpieczeństwa podczas pracy na wysokości i wokół zagrożeń upadkiem. 

Praca w Kee Safety

Fachowe szkolenie od specjalistów

Nasze szkolenie ma na celu zapewnienie pracownikom umiejętności i pewności siebie w zakresie rozpoznawania zagrożeń przy upadku z wysokości i minimalizowania ich narażenia na te zagrożenia. Ponadto możemy przeprowadzić dogłębne szkolenie dla pracowników w zakresie prawidłowego użytkowania sprzętu chroniącego przed upadkiem, zrozumienia głównych cech systemu ochrony przed upadkiem oraz przeprowadzania kontroli przed użyciem w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

Elastyczne kursy szkoleniowe

Nasze dogłębne kursy ochrony przed upadkiem mogą być dostosowane do Twoich potrzeb i doskonale uzupełniają każdy z naszych systemów i sprzętu chroniącego przed upadkiem. Często jesteśmy proszeni o rozwijanie krajowych programów szkoleniowych, dostarczanie materiałów szkoleniowych, a nawet prowadzenie kursów dla trenerów. Daj nam znać, jak możemy wesprzeć Twój zespół.

Korzyści z wyboru szkolenia z zakresu bezpieczeństwa w Kee Safety

Specjaliści branżowi

Wszyscy nasi szkoleniowcy są doświadczonymi instruktorami i ekspertami w dziedzinie ochrony przed upadkiem z wysokości, dzięki czemu pracownicy otrzymują najlepszą możliwą wiedzę na temat bezpieczeństwa.

Szkolenie systemowe

Systemy ochrony przed upadkiem działają tylko wtedy, gdy są prawidłowo stosowane. Dlatego tak ważne jest, aby Twój zespół był odpowiednio przeszkolony w zakresie obsługi sprzętu, co pomoże zagwarantować całkowite bezpieczeństwo.

Dostępność globalna

Możemy prowadzić sesje szkoleniowe w jednym z naszych najnowocześniejszych obiektów na całym świecie lub przyjechać do Ciebie na miejsce, jeśli tego potrzebujesz.

Spokój ducha

Unikniesz kosztownych kar i możesz spać spokojnie wiedząc, że Twoi pracownicy zostali przeszkoleni zgodnie z najnowszymi standardami, co daje im najlepszą dostępną wiedzę.

Nasz zespół może pomóc

Zarezerwuj szkolenie dla pracowników, jak przeprowadzać kontrole wstępne, jak prawidłowo używać systemów i jak o nie dbać - zwiększając bezpieczeństwo i zwiększając wydajność. 
Kontakt