Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland
  • Złącza do budowy konstrukcji rurowych i balustrad bezpieczeństwa

Złącza do budowy konstrukcji rurowych i balustrad bezpieczeństwa

Barierki drogowe

Złącza KEE KLAMP to nowatorski produkt do budowy wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych. Pomimo swojej prostoty są one bardzo efektywne i sprawdzają się od ponad 80 lat w tysiącach projektów na calym świecie.

Systemy KEE KLAMP bezpiecznie łączą standardowe rozmiary rur ze stali konstrukcyjnej w niemal każdym układzie, jaki można sobie wyobrazić, wykorzystując najszerszą gamę złączy rurowych, jaka jest obecnie dostępna na rynku.

Ocynkowane złącza żeliwne

Złącza KEE KLAMP są wykonane z żeliwa ciągliwego i ocynkowane ogniowo zgodnie z normą PN EN 1562 i PN EN 1563. Rura stalowa jest od lat używana  jako element konstrukcyjny. Jest trwala, nie ma ostrych krawędzi i jest łatwo dostępna. Problemem przy stosowaniu rur stalowych do budowy różnych konstrukcji jest kwestia połączeń. Gwintowane rury muszą być dostarczone na budowę w ścisle określonym rozmiarze i nie dają praktycznie żadnej elastyczności podczas montażu. Spawanie wymaga wykwalifikowanego personelu, jest procesem skomplikowanym i czasochłonnym oraz wymaga specjalistycznego sprzętu.

Rozwiązaniem są złącza KEE KLAMP. Fundamentalne podstawy projektowe są proste i skuteczne. Opierają się na założeniu łączenia rur przy pomocy specjalnie zaprojektowanych złączy.

Kee Klamp Urenuj 9C Transformed

Barierki drogowe - Kee Klamp - zalety

  • Komponenty wykonane z ocynkowanego żeliwa klasy PN EN ISO 1461
  • Wytrzymalość i odporność na korozję
  • Bez spawania, gwintowania czy nitowania
  • Niski koszt montażu, ponieważ wystarczy personel bez większych kwalifikacji
  • Komponenty spełniają normy obciążenia do 1500N/m
  • Certifikaty TÜV
  • Aprobata Techniczna IBDiM
  • Trwała powłoka cynkowa lub opcjonalne malowanie proszkowe.

Projektowanie

U podstaw zalożeń projektowych systemu KEE KLAMP leży zasada realizacji szybkiego, łatwego i elastycznego sposobu łączenia rur. Nasze złącza zapewniają wszechstronność umożliwiającą budowę dowolnej konstrukcji. Stworzyliśmy szeroką gamę złączy w siedmiu różnych rozmiarach. Śruba mocująca z gniazdem na klucz sześciokątny zapewnia pewne i mocne połączenie z rurą ponieważ wykonana jest ze stali utwardzonej powierzchniowo, a gwint zabezpieczony jest powłoką anykorozyjną KEE KOAT. Na zamówienie dostępne są śruby wykonane ze stali nierdzewnej.

Złącza KEE KLAMP (rozmiar 5 do 9) przenoszą obciążenia osiowe do 900 kg na jedną śrubę dokreconą siłą 39 Nm (współczynnik bezpieczeństwa 2). Warunek ten łatwo spełnić dokręcając śrubę kluczem dynamometrycznym.

KEE KLAMP - Certyfikat TÜV

Główne złącza KEE KLAMP zostały zaaprobowane przez TÜV - europejski, wiodący i niezależny instytut badawczy. Maksymalne dopuszczalne obciążenie każdej kształtki zostało określone w Certyfikacie TÜV. Kopia certyfikatu jest dostępna do pobrania