Kee Safety Kee Safety Polska - Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Odwiedzasz Poland wersję Kee Safety z United States. Czy chcesz aby przenieść Cię na wersję United States?

Tak, przenieś mnie na stronę United States
Nie, pozostań na stronie Poland

Akademia Kee Safety

Mocno inwestujemy w naszych pracowników, ponieważ są oni sercem i duszą naszej marki.

Szkolenie liderów branży jutra

Nasze moduły szkoleniowe są prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów w Kee Safety, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w swoich specjalistycznych dziedzinach. Są zachęcani do rozwijania swoich umiejętności i bazy wiedzy w ramach kursu, a z kolei stają się ekspertami w swoich dziedzinach.
20170517 152441

Nasz program szkoleniowy

Rozwój Kadry Kierowniczej

Nasz flagowy Program Rozwoju Kadry Kierowniczej działa od 2007 roku i skutecznie wspiera rozwój wielu osób z naszej obecnej kadry kierowniczej. 16 modułów zostało zaprojektowanych tak, aby wyposażyć menedżerów w umiejętności, których potrzebują, aby skutecznie zarządzać swoimi ludźmi i zapewniać ciągłe wybitne wyniki.

Szkolenia z zakresu sprzedaży i zarządzania

Oprócz Programu Rozwoju Kadry Kierowniczej, menedżerowie sprzedaży będą mieli okazję uczestniczyć w następujących kursach: Prowadzenie Biura Sprzedaży, Planowanie Sprzedaży, Zarządzanie Sprzedażą i Wynikami, Strategia LinkedIn i Szkolenia Produktowe. Dzięki temu będą jeszcze bardziej doskonalić i rozwijać swoje umiejętności.

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa

Kursy z zakresu bezpieczeństwa, takie jak: Praca na wysokości, Odpowiedzialność korporacyjna, Ocena ryzyka i kurs ratownictwa, mają na celu zapewnienie gruntownego zrozumienia przepisów, oceny ryzyka, wymogów bezpieczeństwa i metod pracy. Kurs informuje ludzi o ich obowiązkach, gdyby coś się stało, i obejmuje praktyczne szkolenie z zakresu ratownictwa w naszym światowej klasy centrum szkoleniowym, a także kontrolę sprzętu ochrony osobistej oraz wykorzystanie i kontrolę drabin.
KS KKL 102 760X700

Poszukiwani: Pasjonaci

Ochrona ludzi przed zagrożeniami jest naszą misją. Dołączając do zespołu Kee Safety, nie tylko wiążesz się z wiodącym światowym dostawcą systemów i rozwiązań bezpieczeństwa, ale z ludźmi, którzy są pasjonatami zapobiegania upadkom, bezpieczeństwa i którzy dbają o swoją firmę i jej klientów.

Jesteśmy dumni z naszej kultury. Wierzymy w naszych pracowników i rozumiemy, że kiedy są zaangażowani i szczęśliwi, będą się rozwijać, a nasza firma będzie wzrastać.