Kee Safety

You are visiting the Poland Kee Safety website from United States. Would you like to go to the United States site?

Yes, take me to United States site
No, keep me on the Poland site

Akademia Kee Safety

Mocno inwestujemy w naszych pracowników, ponieważ są oni sercem i duszą naszej marki.

Szkolenie liderów branży jutra

Nasze moduły szkoleniowe są prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów w Kee Safety, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w swoich specjalistycznych dziedzinach. Są zachęcani do rozwijania swoich umiejętności i bazy wiedzy w ramach kursu, a z kolei stają się ekspertami w swoich dziedzinach.
20170517 152441

Nasz program szkoleniowy

Rozwój Kadry Kierowniczej

Nasz flagowy Program Rozwoju Kadry Kierowniczej działa od 2007 roku i skutecznie wspiera rozwój wielu osób z naszej obecnej kadry kierowniczej. 16 modułów zostało zaprojektowanych tak, aby wyposażyć menedżerów w umiejętności, których potrzebują, aby skutecznie zarządzać swoimi ludźmi i zapewniać ciągłe wybitne wyniki.

Szkolenia z zakresu sprzedaży i zarządzania

Oprócz Programu Rozwoju Kadry Kierowniczej, menedżerowie sprzedaży będą mieli okazję uczestniczyć w następujących kursach: Prowadzenie Biura Sprzedaży, Planowanie Sprzedaży, Zarządzanie Sprzedażą i Wynikami, Strategia LinkedIn i Szkolenia Produktowe. Dzięki temu będą jeszcze bardziej doskonalić i rozwijać swoje umiejętności.

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa

Kursy z zakresu bezpieczeństwa, takie jak: Praca na wysokości, Odpowiedzialność korporacyjna, Ocena ryzyka i kurs ratownictwa, mają na celu zapewnienie gruntownego zrozumienia przepisów, oceny ryzyka, wymogów bezpieczeństwa i metod pracy. Kurs informuje ludzi o ich obowiązkach, gdyby coś się stało, i obejmuje praktyczne szkolenie z zakresu ratownictwa w naszym światowej klasy centrum szkoleniowym, a także kontrolę sprzętu ochrony osobistej oraz wykorzystanie i kontrolę drabin.
KS KKL 102 760X700

Poszukiwani: Pasjonaci

Ochrona ludzi przed zagrożeniami jest naszą misją. Dołączając do zespołu Kee Safety, nie tylko wiążesz się z wiodącym światowym dostawcą systemów i rozwiązań bezpieczeństwa, ale z ludźmi, którzy są pasjonatami zapobiegania upadkom, bezpieczeństwa i którzy dbają o swoją firmę i jej klientów.

Jesteśmy dumni z naszej kultury. Wierzymy w naszych pracowników i rozumiemy, że kiedy są zaangażowani i szczęśliwi, będą się rozwijać, a nasza firma będzie wzrastać.