Informacja o firmie

Informacja o firmie

Kee Safety jest światowym liderem w produkcji systemów ochrony przed upadkiem z wysokości, systemów zapewniających bezpieczne rozwiązania dostępu, złączy rurowych do konstrukcji barierek ochronnych i balustrad bezpieczeństwa oraz łączników do konstrukcji stalowych. Firma oferuje szeroką gamę produktów projektowanych w celu ochrony ludzi przed wypadkami, np. systemy zabezpieczające przed upadkiem dla osób przebywających na dachu, systemy zapewniające bezpieczne  środowisko pracy na terenie obiektów przemysłowych czy też systemy balustrad modułowych uniemożliwiających wejście pieszych na jezdnię. Kee Safety posiada oddziały w Wielkiej Brytanii, USA, Niemczech, Kanadzie, Francji, Irlandii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Chinach i Singapurze. W styczniu 2009 roku Kee Safety otworzyło swój oddział w Polsce.

 

Systemy zabezpieczające przed upadkiem z wysokości

Kee Safety oferuje szeroką gamę produktów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości. W naszej ofercie znajduje się wiodący na rynku system wolnostojących barierek do zabezpieczania krawędzi dachów KEEGUARD oraz system do zabezpieczania świetlików KEE DOME.

Na dachach, gdzie nie jest możliwe użycie barierek, oferujemy systemy ochrony indywidulanej: system poziomych lin asekuracyjnych KEELINE oraz system bezpiecznych podestów dachowych KEE WALK. Dodatkowo, w ofercie Kee Safety, znajdują się systemy asekuracyjne z przenośnymi masami kotwiczącymi KEE ANCHOR i kotwy asekuracyjne klasy A1 KEE I-BOLT.

Jako wiodący dostawca środków ochrony zbiorowej i indywidualnej umożliwiających wyeliminowanie ryzyka podejmowanego przez osoby pracujące na wysokości, oferujemy również szereg akcesoriów ochrony indywidualnej (ŚOI), przeznaczonych do użytku z naszymi systemami bezpieczeństwa.

Bezpieczne rozwiązania dostępu

Kee Safety oferuje szereg systemów zapewniających bezpieczne rozwiązania dostępu dla osób pracujących na wysokości oraz w środowiskach produkcyjnych. W skład tej grupy produktów wchodzą: samozamykające się bramki bezpieczeństwa, podesty techniczne na dachy, platformy robocze, systemy do prac na dachach przemysłowych oraz tymczasowe, przestawne paltformy robocze.

Modułowe systemy balustrad i barierek

Historia firmy sięga roku 1934, kiedy złącza rurowe KEE KLAMP zostały po raz pierwszy zastosowane w rolnictwie do budowy barierek ochronnych. Te proste systemy szybko znalazły wiele zastosowań w innych dziedzinach i do dziś złącza KEE KLAMP są integralną cześcią oferty Kee Safety.  Do konstrukcji modułowych balustrad i barierek ochronnych oferujemy również aluminiowe złączki KEE LITE zazwyczaj wykorzystywane w środowiskach korozyjnych (np. oczyszczalnie ścieków) oraz żeliwne złącza do rur KEE ACCESS używane do montażu poręczy, barierek i podjazdów dla niepełnosprawnych. Komponenty KEE KLAMP i KEE LITE posiadają certifikaty TÜV.

Złącza do mocowania konstrukcji stalowych

Kolejną grupą produktów w ofercie Kee Safety są systemy do połączeń konstrukcji stalowych bez spawania BEAMCLAMP  oraz kotwy do połączeń jednostronnych profili rurowych BOXBOLT. Złącza BEAMCLAMP i śruby BOXBOLT są wyjątkowo bezpieczne i posiadają atesty Lloyds Register oraz DIBt.

Proste i szybkie w instalacji systemy bezpieczeństwa

Dodatkowo, Kee Safety oferuje również zestawy do szybkiej budowy barierek bezpieczeństwa KWIK KIT, które można szybko i łatwo zainstalować w dowolnym miejscu, np. jako ograniczenie dostępu do maszyny. Oferujemy również zestaw do zabezpieczenia dojść do drabin i wyłazów na dachu KEEGUARD Ladder Kit.

Projektowanie i montaż

Firma Kee Safety oferuje również kompleksowe usługi projektowe i instalacyjne dające pewność, że konstrukcje spełniają wymagania odnośnie norm budowlanych i przepisów bezpieczeństwa  oraz coroczny serwis i przegląd systemów bezpieczeństwa.

Kee Safety oferuje tylko najwyższej jakości, niezawodne systemy i produkty zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa. Nasza oferta jest skierowana zarówno do dużych przedsiębiorstw jak i małych firm.

Kontakt

  • ul. Kineskopowa 1, bud. G, lok. 105,
    05-500 Piaseczno
  • Tel: (+48) 22 398 30 08
  • Fax:

Połącz się z nami