Aktualności / Kee Safety uczestniczy w ArchiVIP 2019

Kee Safety uczestniczy w ArchiVIP 2019

Kee Safety uczestniczy w ArchiVIP 2019

Mamy przyjemność poinformować, że Kee Safety uczestniczy w tegorocznej ogólnopolskiej Konferencji ArchiVIP dla architektów, biur architektonicznych i inwestorów instytucjonalnych. Konferencja jest organizowana przez firmę Biotop Biuro Inżynierii Środowiska - wydawcę „Millenium Gazety Budowlanej", i odbędzie się w dniach  16-18 października 2019 w Polanicy-Zdrój.

Podczas konferencji Kee Safety zaprezentuje nasze nowoczesne systemy ochronne do prac na wysokości: systemy podestów i pomostów dostępowych oraz rozwiązania do ochrony krawędzi i otworów dachowych.

Celem Konferencji ArchiVIP jest podjęcie debaty oraz wymiany doświadczeń w zakresie projektowania w oparciu o  najnowsze technologie i materiały stosowane  w budownictwie obiektowym XXI wieku wpływające na prawidłowe użytkowanie budynków. Istotny element konferencji stanowić będzie udział praktyków, co będzie niepowtarzalną okazją do wymiany poglądów oraz wypracowania wspólnych wniosków przez środowisko zarówno projektowe jak i producentów materiałów starających się sprostać wyzwaniom współczesnego budownictwa.

Zapraszamy serdecznie na konferecję oraz na nasze stoisko, gdzie chętnie odpowiemy na Państwa pytania dotyczce systemów bezpieczeństwa oferowanych przez Kee Safety.

Kilkakrotnie w ciągu roku Kee Safety bierze udział w regionalnych seminariach BIOTOP dla architektów i projektantów, gdzie mamy przyjemność przedstawić nasze produkty. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi produktami i chcielibyście spotkać się z nami, prosimy o sprawdzenie harmonogramu seminariów, na których jesteśmy obecni.