Aktualności / Złącza rurowe Kee Klamp do barierek na schody i pochylnie

Złącza rurowe Kee Klamp do barierek na schody i pochylnie

Złącza rurowe Kee Klamp do barierek na schody i pochylnie

Firma Kee Safety nie dawno wprowadziła na rynek 12 nowych rodzajów złączy rurowych KEE KLAMP, przeznaczonych do montażu barierek na bardziej stromych zboczach. Nowe złącza do barierek na pochylnie i schody oferują konstruktorom i architektom bardziej estetyczną opcję, ponieważ zostały one zaprojektowane do konstrukcji poręczy wzdłuż schodów i ramp. Złącza są szczególnie przydatne w przypadkach kiedy nachylenie jest większe niż 30 stopni.

Nowa seria złączy KEE KLAMP do budowy barierek pochyłych oferuje możliwość użycia pojedynczych złączek w sytuacjach, kiedy poprzednio trzeba było użyć kombinaję złączy. Nie tylko poprawia to estetykę gotowej poręczy, ale także pozwala na szybszą i łatwiejszą instalację.

Nowe złącza do konstrucji pochyłych barierek są dostępne w dwóch najczęściej spotykanych rozmiarach dla poręczy:

  • rozmiar 7 (średnica zewnętrzna 42,4 mm)
  • rozmiar 8 (średnica zewnętrzna 48,3 mm).

Film video "Złącza KEE KLAMP do barierek na pochylnie i schody"

Poniższy film video przedstawia zasady funkcjonowania nowych złączy i sytuacje, w których użycie nowych złączek umożliwia łatwiejszą i szybszą instalację poręczy wzdłuż schodów i ramp .

Więcej informacji, w tym dane techniczne i rozmiary nowych złączek KEE KLAMP przeznaczonych do budowy barierek pochyłych, są dostępne na stronach Katalog oraz w broszurze Złącza do barierek na pochylnie i schody.

Chcielibyście Państwo przedyskutować Wasz najnowszy projekt? Prosimy o kontakt!